052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות דירות >> חברה להובלות דירות

חברה להובלות דירות

המפתח של הדירה החדשה כבר בידיכם. הארגזים כולם מוכנים, הדירה ארוזה, ואתם מחכים לחברת ההובלה שתגיע. אבל, היא לא מגיעה... זה הסיוט של כל עוברי הדירות. איך ניצלים מהדבר? איך מוצאים חברת הובלות שתעמוד בזמנים ותעשה את העבודה כראוי? כל הפרטים בהמשך.
כשאתם מחפשים חברת הובלות לדירה אתם נזכרים בכל הסיפורים שהספקתם לשמוע על חברות הובלה שהבטיחו יום ושעה מדויקים ובפועל נתנו לבעלי הבית לשבת על הארגזים ולחכות .כאשר הם הגיעו סוף סוף לאחר שעות מורטות עצבים, כבר לא נותרה כל אנרגיה לבעלי הבית וכל ההעברה נעשתה בעצלתיים ובטעם מריר שגרם לכך שכל ההתלהבות וההתרגשות מהבית החדש דעכו לגמרי והותירו טעם חמוץ ולא נעים.

איך מוצאים את חברת ההובלות המקצועית?

אתם בטח רוצים לדעת איך אפשר לאתר את חברה להובלות דירות מקצועית, האחראית והאמינה. ננסה לתת לכם מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירה.
טיפ מספר 1 –המלצות – כמו בכל תחום, גם כאן, לא כדאי לבחור בחברת הובלות – מבלי לקבל עליה המלצות של לקוחות שהיו מרוצים מהעבודה שלהם. ההמלצות הללו יתנו לכם את כל מה שאתם בעצם צריכים לשמוע על החברה, על הדיוק בזמנים, על יחסי האנוש, ובקיצור, הם יקלו מאוד על ההחלטה שלכם.
טיפ מספר 2 – ביקור של נציג החברה – לאחר ששמעתם כי מדובר בחברה אמינה ואחראית, בקשו מנציג החברה שיבוא ויבדוק מה העבודה הצפויה ועל פי זה תקבלו הצעת מחיר בהתאם לכך. הנציג אמור להתרשם מהתכולה שבבית, מהרהיטים אותם יהיה עליהם לפרק וגם להרכיב מחדש בדירה החדשה וייבדק האם יהיה צורך בשימוש במנוף לצורך ההובלה. כל הנתונים הללו יחד ירכיבו את הצעת המחיר.
טיפ מספר 3 – מזמינים את ההובלה הראשונה לאותו יום – אם אתם רוצים למנוע עיכובים ושחברת ההובלה תגיע בזמן, כדאי מאוד 'לתפוס' את ההובלה הראשונה של החברה לאותו יום. כי ההובלה הראשונה מגיעה בדרך כלל מוקדם בבוקר בלי עיכובים ובלי תירוצים שהחברה התעכבה בהובלה קודמת.
חברת 'מובילים בישראל' מציעה את השרות הטוב ביותר, המקצועי ביותר, עם ביטוח מלא של אנשי המקצוע הוותיקים בשוק מעל ל - 20 שנה.

חברה להובלות דירות