052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> אחסנה

 אחסנה מקצועית בחברת מובילים בישראל

צעירים רבים כיום מתגוררים בדירה שכורה. מחירי הדירות הגבוהים לא מאפשרים לצעירים רבים כיום לרכוש דירה, ולמרות מחירי השכירות שגבוהים גם הם, זהו הפתרון עבור צעירים רבים אשר רוצים לחוות את החיים. אך נושא נפוץ נוסף בקרב צעירים או בקרב זוגות הוא נסיעה לטיול ארוך בחו"ל, המתבצע במקרים רבים לאחר סיום תקופת השכירות של דירה בכל מקום אחר בארץ. כאשר מסתיים החוזה, כמובן שיש צורך להעביר את כל הרהיטים והציוד הקיים בדירה, והנו בבעלותו של השוכר, למקום אחר, על פי רוב לדירה החדשה. אך מה עושים במקרה שבתום החוזה רוצים לטוס לטיול לתקופה ארוכה?


 

פתרונות אחסון לתכולות דירות בחברת מובילים בישראל

אחד הפתרונות האפשריים לצעירים במצב זה הוא להוביל את תכולת הדירה לבית של בן משפחה, כגון ההורים. אך במקרים רבים פתרון זה אינו אפשרי, בעיקר כאשר מדובר על ציוד רב וכבד, כגון מיטות, ארונות, שולחנות גדולים, ספות וכדומה. במקרים רבים ציוד זה הנו בעל ערך רב, בין אם כספי ובין אם רגשי עבור בעליו. הצורך למכור או להיפתר מהציוד עלולה להוות בעיה, ובדיוק לשם כך קיימים שירותי אחסון תכולות דירות. אחסון תכולת דירה הוא פתרון מצוין עבור אנשים הנמצאים בתקופת מעבר, ואינם עוברים עדיין לדירה חדשה אך נאלצו כבר לעזוב את דירתם הישנה.

אחסנה מקצועית עם ביטוח

אנו בחברה "מובילים בישראל" מציעים שירותי אחסון תכולת דירה, על ידי שימוש במחסני החברה המבטיחים את שמירת הציוד באופן אחראי, ללא נזקים ותוך מתן אפשרות גישה לציוד בכל זמן על פי בחירתכם. לחברה יש ניסיון של 20 שנה בתחום ההובלות ואחסון הציוד, החברה מספקת ביטוח מלא לכל הובלה ואחסון, ונותנת שירות מקצועי, אמין, איכותי ורציני. אם סיימתם את החוזה הנוכחי בדירתכם, ואתם עומדים בפני מעבר לדירה חדשה אך לפני כן קיימת תקופת מעבר בה אתם מתלבטים מה לעשות עם תכולת הדירה וכיצד ניתן לשמור עליה באופן רציני ואחראי, חברת "מובילים בישראל" יכולה להציע לכם פתרון מצוין לכך. 
אחסון מ-99 ש"ח לחודש.

לפניכם מאמרים נוספים על אחסה.

אחסון תכולת דירה במרכז - לרשותנו זמינים מחסנים מקצועיים באזור המרכז.

שירותי אחסנה - חברת מובילים בישראל מנהלים מחסנים מקצועיים כבר מעל עשור.

אחסון תכולת דירה ברמת גן - אחסנה מקצועית במחיר ללא תחרות.

אחסון בשוהם - במידה ותצטרכו אחסנה בשוהם, נשמח לעזור לכם באחסנה איכותית ברמה גבוהה ובמחיר הטוב ביותר.
 
אחסנה