052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות

הובלות - עם חברת הובלות ותיקה ואמינה

יש מעט מאוד תחומים הקיימים כיום בשוק בהם כל בנאדם נעזר לפחות מספר פעמים בחייו. תחום ההובלות הוא אחד כזה. כל בנאדם עובר דירה לפחות מספר פעמים בחייו, ובכל מעבר דירה כזה יש צורך למצוא את חברת ההובלות המתאימה שתבטיח את מעבר הדירה באופן הקל והפשוט ביותר. בישראל פועלות כיום מאות ואולי אפילו אלפי חברות הובלות, אבל רק מעטות מהן הן ברמה גבוהה באמת. אחת החברות בעלת הניסיון הרב ביותר והמוניטין הטוב ביותר הקיימות כיום בישראל היא חברת "מובילים לישראל" המספקת את כל תחומי ההובלות החל מהובלות קטנות הכוללות הובלה של מספר פריטים בודדים (במקרה למשל של מוצר או רהיט גדול כמו שולחן, ארוך גדול, ספה, מקרר וכדומה), שלצורך ההובלה שלהם מוזמנת הובלה בודדת במחיר של כמה מאות שקלים, ועד הובלות מורכבת של בתים שלמים או בנייני משרדים. בכל סוגי הובלות אלה חברת "מובילים לישראל" בנתה לעצמה שם של אחת החברות המובילות בישראל, ונכון להיום לחברה יש למעלה מ-20 שנות ניסיון בכל סוגי ההובלות, וגם הובלת דירה בכל הגדלים, כאשר הניסיון הרב שנצבר בחברה מאפשר תכנון מדויק ופרטני של כל הובלה בהתאם לצרכי הלקוח.
 

מה מיוחד בחברת מובילים בישראל?

מה שמייחד את חברת "מובילים לישראל" הוא הדייקנות, האמינות והאחריות שלה,
וכמובן הביטוח המלא אותן מספקת החברה לכל הובלה. הובלות הן תחום שכל אדם
צריך לפחות מספר פעמים בחייו, ואם נתקלתם או השתמשתם בשירותיה של חברת
מובילים לישראל אין ספק שגם תמליצו עליה לאנשים אחרים. בחברה מובילים
לישראל, בה נצבר ניסיון של 20 שנה בתחום ההובלות, עובדים אנשי המקצוע ברמה
הגבוהה ביותר. התכנון לכל הובלה מתבצע בתיאום מלא עם הלקוח, וכולל גם הגעה
של צוות המובילים למקום מבעוד מועד על מנת לבדוק האם קיימים מרכיבים מיוחדים הנדרשים לצורך ההובלה. הקפדה בזמנים, אמינות ואחריות הן שלושה ערכים המובילים את פעילותה של חברת מובילים לישראל, והחברה כיום מציעה את כל סוגי ההובלות, וגם שירותים נוספים כגון אחסון לטווח ארוך ושירותים נוספים. חברת מובילים לישראל היא אחת החברות ברמה הגבוהה ביותר הפועלות כיום בשוק. 

 

את השירות שלנו מתאים להזמין עבור כל צורך של העברה.

  • העברת דירה – אם אתם עומדים לקראת העברה של דירה ואתם מחפשים אחר החברה האיכותית והמתאימה לשם שינוע הארגזים, הרהיטים ומוצרי החשמל הנה מצאתם אותנו. אנחנו מבצעים עבור לקוחות העברה של תכולת בתים. את הארגזים הרבים אנחנו מעבירים בזהירות רבה תוך שמירה על שלימות החפצים.
  • העברת משרדים – אנחנו מבצעים העברות של משרדים על תכולתם. אם יש לכם צורך להעביר ציוד משרדי, רהיטים משרדיים, מחשבים וכדומה אנחנו כאן למענכם. כך שאם תפנו אלינו תוכלו להיות רגועים בדבר השירות שתקבלו. שכן אנחנו מבצעים כל פעולה בצורה איכותית ומוקפדת מאוד. וזאת בשביל לוודא שכל חפץ מגיע בשלימותו אל היעד וללא כל נזק.
  • הובלות קטנות – באמצעות החברה ניתן לבצע העברות של חפצים בודדים וכן הובלות קטנות. אנחנו מגיעים מצוידים ברכב הובלות מתאים בגודלו לצורך ומעבירים את החפצים אותם יש להעביר בצורה אחראית ומסורה ביותר. אם יש לכם צורך להעביר פסנתר, רהיט, שידה וכדומה אנחנו כאן בשביל לבצע עבורכם את העברה. אנחנו מתאימים את השירות הניתן לצורך האישי של כל לקוח ללקוח.
  • הובלות לסטודנטים – חברת מובילים בישראל מבצעת הובלות לסטודנטים שצריכים להעביר חפצים או רהיטים מדירה לדירה. ההובלה מהירה ויעילה במיוחד.
הובלות