052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> המלצות >> מאמרים >> שרותי אריזה
שרותי אריזה

שרותי אריזה דירה או משרד במחירים מעולים

אנחנו עוברים דירה, מזל טוב! התחלנו מסע אל עולם האריזות. רובנו לא אומדים נכון את כמות החפצים הנאגרים אצלנו בבית. בתחילה נחשוב שמלאכת האריזה של הדירה היא פשוטה, הרי מה כבר יש לנו לארוז, מספר צלחות וכמה צעצועים של הילד? רוב הדירה היא ממילא ריהוט גדול שמוביל הדירות מעביר ביום אחד. אז זהו! שלא!. 
הובלת הדירה ואריזת דירות היא סיפור ארוך, מתיש ולעיתים אפילו מתסכל. ישנה את שירותי האריזה של הדברים הפשוטים, האריזה של הספרים ואלבומי התמונות לדוגמא. הכל נכנס בשני ארגזים, נייר סלוטפ ומרקר שחור 'ספרים'. הבעיה מתחילה שאנו מעוניינים לארוז את חדר המשחקים של הילדים לדוגמא, או את המטבח. לפתע נראה כי אנו מוצפים בחפצים שאת רובם אנו לא מכירים ואת חלקם אנו לא זוכרים שקנינו בכלל ומה לעזאזל עושים עם הכלי הזה? זאת קערה? זה סיר? מה זה?!.
אל תשכחו שאריזת תכולת דירה מקצועית היא סביב 20 ש"ח לארגז, ואנו מתחייבים ששום דבר לא ישבר או יפגע.

אריזת דירות מקצועית 

לשם כך, חברת מובילים בישראל מבצעת שרותי אריזת דירות ביחד עם הובלת הדירה. כמה שזה פשוט! נכון, הזמנה של הובלה ושירותי אריזה דירה או משרד לא תפתור אותנו מהצורך להבין מה עושים עם הקערה המוזרה שמצאנו במטבח, אבל היא תחסוך לנו שעות רבות של עבודה והתעסקות לא נעימה של חיפוש אחר קרטונים בפחי הזבל של השכונה. 
הובלת ואריזת דירות זה שרות שניתן על ידי חברת מובילים בישראל, היום מוביל הדירה הוא לא רק סבל שמניח על גבו את הארון ויורד בכבדות במדרגת הבניין. כיום שרותי אריזת הדירות בנוסף להובלת הדירה שמספקים חברות מובילי הדירות, הופכות את מעבר הדירה לעניין פשוט, יעיל וזול.

בחברת מובילים בישראל - אריזות דירות ומשרדים החל מ-20 ש"ח לארגז

שרות אריזת הדירות והמשרדים אינו מוכר לכולם ונכנס רק בעשור האחרון ללקסיקון מובילי הדירות. חבל שלא לנצל את השרות הנפלא הזה שמוצע לנו במחירים נוחים. אריזת הדירה מתבצעת על ידי צוות של חברת מובילים בישראל שנעזרים בניילונים מיוחדים, חומרי אריזה וקרטונים מיוחדים לשם אריזה בטוחה של החפצים ובעיקר דואגים בעת האריזה וההובלה של הדירה שכל החפצים שלנו יגיעו בשלום למעונם החדש ולא חלילה, יישברו וייפגמו בדרך.