052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> אחסנה >> שירותי אחסנה

שירותי אחסנה – לפני מעבר דירה

כאשר אנחנו עוברים דירה אנחנו צריכים לדאוג להרבה מאוד סידורים שונים. לפעמים יש לנו צורך באחסון של חלק מתכולת הדירה שלנו אם בגלל שהדירה שאנחנו עוברים אליה קטנה ואם בגלל שלפני שנעבור לגור בדירה החדשה שלנו אנחנו רוצים לשפץ אותה ולא רוצים שיגרם נזק לרכוש שלנו. הפתרון הטוב ביותר עבור מי שצריך לאחסן חפצים רבים מכל סיבה שלא תהיה הוא לפנות לחברה שמספקת שירותי אחסנה. שירותים אלו יאפשרו לנו לאחסן את החפצים השונים במחסן מסודר בו נוכל לשמור על כל החפצים שלנו עד שנרצה לשוב ולעשות בהם שימוש עוד פעם. היתרון של פנייה לחברה מקצועית הוא שכך נוכל להיות בטוחים שהחפצים שלנו יהיו מאובטחים ובטוחים ואף אחד לא יוכל לגנוב אותם מאתנו.


 

שירותי אחסנה – של חברת מובילים בישראל

שירותי אחסנה הם חלק מהמומחיות של חברת מובילים בישראל. חברת מובילים בישראל היא חברת הובלות ואחסון מובילה. החברה פועלת באופן רציף משנת 1995 ועד היום. החברה פועלת בכל אזורי הארץ והמשרדים הראשיים שלה נמצאים במרכז הארץ. החברה הינה חברה וותיקה ואמינה מאוד ויש לה אלפי לקוחות מרוצים בכל הארץ. החברה מתמחה במתן שירותי הובלה ואחסון ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים. איכות השירות של החברה היא ללא פשרות והחברה מתחייבת לשמור על הרכוש שהיא מובילה ומאחסנת במאה אחוז. החברה מספקת את השירותים לכל לקוח בהתאם לצרכים האישיים שלו ובהתאם לסיכום מראש.

שירותי אחסנה – לפני מעבר משרד

שירותי אחסנה יכולים להיות שירותים נחוצים מאוד גם כאשר אנחנו רוצים להעביר את המשרד שלנו למשרד חדש בעיר אחרת. לפני העברת משרד כדאי לנו לאחסן את כל תכולת המשרד הישן שלנו במחסן מרכזי של חברה המתמחה בכך. שירות האחסון יוכל לאפשר לנו ליהנות מרוגע ושקט שתכולת המשרד שלנו בטוחה עד שנמצא משרד חדש לעבוד ממנו. חשוב מאוד לוודא שיש ביטוח לשירות זה ושהתכולה שאנחנו מאחסנים מאובטחת כנגד גניבות או נזקי מזג אוויר. הביטוח יאפשר לנו להיות  רגועים שהחפצים שלנו יהיו בטוחים כל עוד הם יהיו באחסון מסודר ותחת האחריות של חברת אחסון אמינה. לאחר שנמצא משרד חדש שנוכל לעבור אליו נוכל לשכור את השירות של חברת הובלות מקצועית שתוביל עבורנו מהאחסון את תכולת המשרד שלנו לכתובת החדשה של העסק שלנו באופן יעיל, מהיר ומקצועי. חשוב לבחור לעבוד עם חברת הובלה ואחסון שיש לה אחריות וניסיון רב בביצוע עבודות מסוג זה.
שירותי אחסנה