052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> המלצות >> מובילים מומלצים

מובילים מומלצים

צריכים לעבור דירה? המשרד משנה כתובת? כך תדעו איזו חברת הובלה מומלצת וממי כדאי להתרחק
במהלך החיים יש אירועים שונים המצריכים שימוש בשירותי הובלה. זה יכול להיות חפץ בודד שקניתם ואתם רוצים להוביל אותו מביתו של המוכר, מעבר דירה או שינוי כתובת של העסק. בכל פעם כזו, כדאי לברר היטב על מובילים מומלצים, כדי שתישאר לכם חוויה טובה וחיובית, ולא להפך – עגמת נפש גדולה.

איך מזהים מובילים מומלצים?

מהכותרת אפשר להבין כבר מה כדאי לעשות. דרך אחת להגיע למובילים טובים
ומקצועיים, היא לברר ולשאול אצל קולגות וחברים לגבי חברת הובלות שהם עבדו
איתה לאחרונה והיו מרוצים ממנה. מכירים שכן שעבר לא מזמן לבניין שלכם?
אל תתעצלו, דפקו על הדלת ואחרי שתציגו את עצמכם בקשו את חוות דעתו על
שירותי הובלות שהוא שכר. 
אם אתם לא מכירים מישהו שיוכל להמליץ לכם על חברת הובלות, יש דרך נוספת
והיא באמצעות חיפוש באינטרנט. נכון, כל חברת הובלות תציג את עצמה
באינטרנט כחברה הכי טובה, אך לא כל חברה יכולה להרשות לעצמה לפרסם המלצות אותנטיות של לקוחות קודמים. חברה שמפרסמת המלצות, היא חברה ששווה לבדוק אותה. איך? כנסו לאחד מאתרי הדירוג השונים הקיימים באינטרנט, שאינם מוטים לכיוון זה או אחר, ובדקו האם החברה שאתם מתעניינים בה מופיעה במקומות הגבוהים ברשימת הדירוג.
אין לכם זמן ואתם לא פנויים לבצע מחקר זריז וחיפוש אחר המלצות? יש עוד אפשרות. שיחה אחת לחברת ההובלות, בה תשאלו את השאלות הנכונות, תיתן לכם כמעט את כל המידע שאתם צריכים כדי לקבל החלטה.

מה כדאי לשאול בשיחת הטלפון?

עוד לפני שמישהו עונה בצד השני, אתם כבר יכולים לבדוק את רמת השירות של החברה. האם הייתם צריכים לחייג מספר פעמים עד שענו לכם? האם היה מענה אוטומטי או שדיברתם עם נציג אנושי? תגובה מהירה וזמינה מעידה על תודעת שירות גבוהה וזו כבר נקודה חיובית.
כעת, שאלו את החברה 3 שאלות: האם יש לכם תעודת ביטוח בתוקף לתכולת הדירה? האם אפשר לקבל הצעת מחיר מסודרת שלא תעלה גם אחרי שהמובילים יגיעו בתאריך ההובלה? והאם יש לחברה את האביזרים הנדרשים להובלה מהסוג שאתם צריכים (משאית או רכב הובלות, מנוף וכן הלאה).
יש עוד שאלות רבות שתוכלו לשאול, אך שלושת השאלות הללו יכולות כבר לתת לכם תמונה די ברורה, האם החברה שאתם משוחחים איתה היא של מובילים מומלצים, או בדיוק ההיפך מכך.
חברת מובילים בישראל מומלצים כבר מעל 20 שנה, אני מבצעים הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות בצורה מקצועית ואמינה ונשמח לתת לכם שירות איכותי ומקצועי במחיר מעולה.


  לסרטונים של לקוחות ממליצים  לחץ כאן

    להמלצות של לקוחותנו  לחץ כאן
מובילים מומלצים