052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות >> חברת הובלות

 מובילים בישראל - חברת הובלות מקצועית

זקוק  להובלת פריטים בודדים? חברת מובילים בישראל זה הפתרון! אנו נספק לך שירות הובלות באדיבות ובמקצועיות. חברת ההובלות מובילים בישראל, נוסדה בשנת 1995, על ידי אודי ברזילי. מאז ועד היום, החברה נותנת שירות הובלות בכל רחבי הארץ, מאילת ועד רמת הגולן. החברה שלנו ביצעה העברות דירה מסוגים שונים, והעברות רבות של בתי עסק. חבל להתפשר על פחות. אצלנו בחברת מובילים בישראל, תקבלו את שירות ההובלה הטוב ביותר, על ידי עובדים מקצועיים ומנוסים. אנו בחברת מובילים בישראל בוררים את העובדים בקפידה, ומקבלים את העובדים הטובים ביותר. 

אנו נתאים לך הובלה:

במהלך יותר מ20 שנות עבודתנו, למדנו "לתפור" לכל לקוח את סוג ההובלה אותו הוא צריך. אנו מודעים לכך, שלכל לקוח יש צרכים שונים, ולכן כל פרויקט הובלה שאנו מבצעים, יהיה שונה מפרויקט ההובלה שלפניו. אצלנו תקבל בדיוק את ההובלה לה אתה זקוק.

את כל מה שאתה צריך תקבל אצל חברת מובילים בישראל:

חברת מובילים בישראל מחזיקה במגוון סוגי רכבי הובלה ומנופים. בנוסף לשירות ההובלה, נשמח לספק לך שירות אריזה לקראת המעבר. אין לך זמן? זקוק לשירות אריזה? אל דאגה, גם שירות זה ניתן אצלנו, בתוספת סמלית של תשלום.

אנו ניתן לכם שירות הובלות אישי ומקצועי:

הצוות המקצועי שלנו יבצע לך את כל ההובלה מא', ועד ת'. על הצוות שלנו יפקח במהלך ההובלה מנהל עבודה מסור. אתם מוזמנים להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים שלנו בכל הארץ שקיבלו שירות הובלה אישי ומקצועי.
בקיצור, 5 סיבות למה לבחור רק בחברת מובילים בישראל:

  1. חברת ההובלות שלנו משקיעה ברכישת מנופי הובלה מתקדמים ביותר, מתוך רצון לשרת טוב יותר את הלקוחות. מנופי ההובלה שלנו, יכולים לשאת 400 טון בנגלה אחת.

  2. כאשר אנו נותנים הצעת מחיר, אזי הצעת המחיר תישאר קבועה, מבלי שנעלה את המחיר במהלך ההובלה. אנו עורכים בירור מקדים עם הלקוח מהם הצרכים, ואיזה ציוד הוא צריך, ולפי תשובת הלקוח בונים הצעת מחיר.

  3. הצעות המחיר שאנו נותנים, הינם בין הזולים ביותר, והמשתלמות ביותר בארץ. אנו מצליחים לשמור על מחיר זול, כיוון שאנו מתאימים לכל לקוח את המנוף ורכב ההובלה אותו הוא צריך.

  4. לחברה שלנו יש מומחיות מיוחדת בתחום של הובלות דירה. אנו נותנים יחס אישי ומקצועי גם ללקוח שיבקש הובלה קטנה.

  5. החברה שלנו מחזיקה ברשותה טנדרים ורכבים עבור הובלות קטנות. בכל הובלה קטנה, אנו נביא אך ורק רכב הובלה קטן. 

חברת הובלות