052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות משרדים >> הובלת משרד עם אריזה
הובלת משרד עם אריזה

הובלת משרד עם אריזה - רק למקצועניים

מעבר דירה זה סיפור מסורבל ולא פשוט. מעבר משרד הוא סיפור עוד יותר  מורכב. המשרד כולל ציוד עדין ומורכב במיוחד והטיפול בו דורש מקצועיות מיוחדת. אם נארוז את הציוד המשרדי שלא בצורה הנכונה אנחנו נמצא את עצמנו עם ציוד משרדי שנפגע או במקרים חמורים יותר – ציוד שיצא לגמרי מכלל שימוש. על כן, כאשר אנחנו עומדים לפני מעבר משרד ממקום למקום – מומלץ מאוד להיעזר בחברה המציעה הובלת משרד עם אריזה. רק כך נוכל לצלוח את המשימה בשלום.
כולנו יודעים שמעבר משרד זה פרויקט לא קל ולא פשוט. כדאי לעשות זאת בעזרת חברה מקצועית. לכן, כאשר אתם עומדים לפני מעבר משרד מומלץ מאוד שתפנו אל חברה מקצועית כדוגמת חברת מובילים בישראל. חברת מובילים בישראל מציעה את השירות המושלם של הובלת משרד עם אריזה באופן הכי זהיר ומקצועי. העבודה מתחילה כבר מהשלב של מיון החפצים וההחלטה כיצד לארוז כל פריט. האריזה הנכונה שומרת שלא יאונה כל רע למוצרים החשמליים ולרהיטים הרגישים. לאחר האריזה מתחילים בשינוע של כל התכולה. השינוע דורש אף הוא את העבודה הזהירה באופן הכי רגיש.
יהיו חפצים אותם נוכל להוציא מהדלת הראשית של המשרד אל משאית ההובלה שבחוץ ויהיו חפצים גדולים שלא בטוח שיצאו מהדלת הראשית. אותם יהיה עלינו להוציא דרך החלון או המרפסת אם ישנה. אופן ההובלה תלוי גם בקומה בו שוכן המשרד. אם המשרד נמצא בקומה גבוהה והמעבר באמצעות המעלית או המדרגות הינה מסורבלת לא נוכל להעביר באופן כזה את הרהיטים הגדולים המרכיבים את המשרד כמו את שולחן הישיבות ואת העמדות השונות. אותם יהיה עלינו לשנע באמצעות מנוף מיוחד שיניף הכול החוצה מבעד לחלון או למרפסת.

חברת מובילים בישראל – דואגת לביטוח מלא

חברת מובילים בישראל דואגת שתישנו רגוע כאשר אתם מפקידים בידיה את העבודה של אריזת המשרד ושל ההובלה שלה. אתם לא תצטרכו לדאוג כלל. הצוות המקצועי של חברת ההובלות היא זו שתבצע את כל העבודה מאלף ועד תיו. החל מהאריזה וכלה בשינוע של כל התכולה אל המשרד החדש והפירוק של הכול ומיקומם במקום החדש.
העבודה תיעשה באחריות מלאה עם ביטוח על כל החפצים כך שאם חלילה יקרה משהו בדרך יהיה לכם אל מי לפנות לצורך קבלת פיצויים.
עם חברת מובילים בישראל תוכלו להחזיר מהר מאוד את המשרד שלכם לתפקוד הרגיל והתקין שלו בלי לטרוח ולהתאמץ מידי.