052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלת ארון

הובלת ארון גם עם פירוק והרכבה

לא כל חברות ההובלה יכולות או מעוניינות לספק שירות להובלת ארון, מסיבות כלכליות או אחרות. אז מה תוכלו לעשות? כשמדובר בהובלות קטנות, "מובילים בישראל" הם הכתובת שלכם.
לא כל הובלה היא פרויקט גדול. לפעמים יש צורך בהעברה של מספר חפצים בודדים או רק רהיט אחד, כמו ארון. אך אם תפנו לחברות הובלה ייתכן ותקבלו תשובה שלילית, שכן הם אינם מעוניינים "לבזבז" זמן וכוח אדם על משימה פשוטה כמו העברת ארון ממקום למקום, כשיש להם אפשרות לקחת עבודות גדולות יותר. במקרים כאלו תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת "מובילים בישראל", המתמחים בהובלות קטנות.

הכתובת שלכם להובלות קטנות

חברת "מובילים בישראל" היא חברת הובלות מקצועית, בעלת ניסיון רב וותק בתחום ההובלות באזור המרכז. הניסיון והוותק הם היתרון הגדול שלנו, אך לא היחיד. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות הובלות, לכל צורך ולכל יעד. לכן, אם אתם נזקקים להובלת ארון, אנחנו הכתובת המתאימה.
אצלנו מאמינים שכאשר מדובר בהובלה קטנה, כמו הובלת ארון, החברה צריכה להתאים את עצמה ללקוח ולדעת לספק את השירות הטוב ביותר, וזה כולל את הדברים הבאים:
• כוח אדם ורכב הובלות – בהובלת ארון אין צורך ביותר מאדם אחד או שניים לכל היותר, בהתאם לגודל הארון, מידותיו ומשקלו. כמו כן, אפשר להסתפק ברכב הובלות קטן. כוח אדם מצומצם ורכב קטן מאפשרים לנו לספק את השירות במהירות ובזמינות גבוהה.
• מהירות וזמינות – בדרך כלל, כשמדובר בהובלת ארון, יש צורך בשירות מהיר וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים. צרו אתנו קשר ונוכל לתת לכם פרטים מלאים על הזמנת השירות באופן מידי ואף מהיום להיום.
• שירות משלים – רגע, אתם צריכים להוביל ארון, אבל מה לגבי הפירוק וההרכבה שלו? תוכלו לעשות זאת לבד במידה ויש לכם את הציוד והידע הנדרש, או להזמין מאתנו שירותי פירוק והרכבה מנגר מקצועי שיעשה זאת עבורכם במועד ההובלה.
• מחירים – הובלת ארון אינה מצריכה ציוד מתוחכם, משאית וצוות גדול. זה נותן לנו את האפשרות להציע לכם מחירים אטרקטיביים, שיחסכו מכם את ההתלבטות האם להוביל לבד או להיעזר בשירותי הובלה של חברה מקצועית.
מעוניינים בשירות להובלת ארון? צרו קשר ונשלח אליכם צוות מיומן ומנוסה, שידע כיצד לבצע את ההובלה במהירות ובמקצועיות.

 
הובלת ארון