052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות
הובלות קטנות מחיר

הובלות קטנות - לכו בגדול על הכי קטן

הובלות קטנות זה לא אומר הובלה חסרת משמעות, היא מתייחסת רק למספר החפצים ולגודלם, זו הסיבה שגם כאשר צריך לנייד חפץ אחד צריך להקפיד לקחת את שרותיה של חברת הובלה מובילה ואחראית כמו חברת מובילים בישראל.

מה זה הובלות קטנות? והאם יש ביטוח להובלה קטנה?

הובלות קטנות הינו שירות הובלה בנעשה ברכבי הובלות קטנים עם צוות של עד שני
עובדים וכמות הציוד קטנה. לדוגמא: הובלת מקרר, הובלת מכונת כביסה, הובלת דירת חדר וכדומה. הובלות קטנות
מחירם זול בהרבה מכול הובלה אחרת וניתן לתאם אותם מהיום להיום. חשוב לציין שבחברת מובילים בישראל גם בהובלה הקטנה ביותר מגיעים עובדים מנוסיםומקצועיים לביצוע ההובלה וכמובן יש גם ביטוח מלא על כל הובלה וללא התייחסות
למחירה ו/או גודלה.
 

האם ניתן לתאם את ההובלה אלינו (בשעות שלנו מסתדר)?

הסיטואציה בה אתה צריך להעביר מכשיר חשמלי, או ריהוט בודד, או לחילופין אפילו להעביר דירה
עם תכולה מעוטה, היא סיטואציה בה אין צורך במשאית עם אפשרות לתכולה גדול , גם המחיר וגם
איכות ההובלה משתנה בהתאם לגודל. גם אם חברת הובלות מבצעת באחריות רבה הובלות משרדים
ודירות כאשר מדובר בהובלה קטנה המתכונת היא שונה וסוג העבודה הוא אחר. חברת הובלות צריכה
להיות מותאמת לצרכים, אינה דומה משאית הובלות שצריכה להעביר דירה או לחילופין משרד, לעומת
הובלה קטנה שאמורה להעביר פריט או פריטים של סטודנט, ישנה השפעה רבה על גודל המשאית לתכולת
הנשיאה שלה, כאשר המשאית אינה מותאמת לתכולה, החפצים בה עשויים להיטלטל בדרכים ולהיפגם, כך
שההתאמה בין המשאית לבין תכולה הינה קריטית לשמירה על המטלטלים.

הובלה קטנה - מותאמים לעונה ולתקופה

 במהלך השנים המודעות לצורך בהובלות קטנות עלתה, אנשים התחילו לגור בדירות שכורות ולשנות מיקום מגורים לעיתים קרובות, בעקבות כך גם הגידול בדירות קטנות ומרוהטות להשכרה נעשה משמעותי, יותר אנשים מחפשים להעביר חפצים קלים כמו בגדים וספרים ולא כל מעבר כרוך בהעברת ציוד, מכשירי חשמל או ריהוט כבד. כך שגם הובלות קטנות נעשו חלק מהאומנות, כמובן שגם פה יש מובילים חאפרים שמנסים לגרוף קופה על חשבון העוברים והמעבירים למיניהם, הם לא יודעים להעמיס באחריות, לא לחבר ולקשור כראוי וגם לא לפרוק בצורה טובה, אבל חברות טובות מבצעות הובלות קטנות באחריות גדולה הן מייחסות חשיבות גם לפרטים הקטנים וגם לחפץ בודד, כאשר חברה לוקחת ברצינות את העבודה שלה ניתן לסמוך בשוויון נפש על ביצוע עבודה ברמה גבוהה.
 

גם בהובלות קטנות חשוב לבחור בחברת הובלות שתתייחס להובלה ברצינות ולא תבצע עבודה מרושלת.

מצאתם באתר יד שנייה שולחן כתיבה שיכול להתאים בול לילד שלכם? נדלקתם על פינת אוכל שנראית ממש חדשה? הפיתוי לבצע עסקה כזו מפתה מאד, אך החשש הוא תמיד איך תוכלו להעביר את הרהיט מבעליו אליכם. במקרה כזה שירותי הובלות קטנות יכולים לסייע לכם רבות. הובלות קטנות מסייעות לא רק להובלת חפצים בודדים, אלא גם במקרים של העברת משרדים, דירות סטודנטים או דירות קטנות. את חברות ההובלה המציעות שירות הובלות קטנות, תוכלו לאתר דרך המלצות, פרסום או חיפוש באינטרנט, אך לפני שאתם סוגרים עם אחת החברות, יש כמה דברים שחשוב לדעת.
מה חשוב שתדעו לגבי הובלות קטנות?
בהובלות קטנות רכבי ההובלה קטנים יותר מטבע הדברים, וגם צוות העובדים שיישלח אליכם מצומצם ביחס לצוות עובדים שיגיע להובלת דירה גדולה. עם זאת, חשוב לבחור בחברה המתייחסת ברצינות להובלות קטנות ולא מזלזלת או נוהגת ברשלנות, כי גם אם עבורה מדובר במשימה קצרה ולא רווחית במיוחד, עבורכם זה חשוב וזה העיקר. חברה רצינית ואמינה, תשלח אליכם צוות מנוסה בהובלות קטנות, שידע להתייחס באדיבות ובצורה מכובדת גם אליכם וגם לרכוש.
נקודה נוספת מתייחסת בעיקר להובלות של דברים שנקנו ביד 2 או חפצים בודדים כבדים שאתם צריכים להעביר. אם ניקח לדוגמא פינת אוכל שקניתם מאדם פרטי דרך אתרי יד שנייה, הרי שבמקרים רבים אדם זה יתגורר רחוק מכם, אולי אף בעיר אחרת ולכן לא תוכלו להיות שם כשחברת ההובלות תגיע. בנוסף, המוכר יצפה שתגיעו בזמן שקבעתם ולא תאחרו, כדי שהוא לא יצטרך להתעכב. במקרה כזה אתם צריכים חברת הובלות קטנות אמינה, שלא תצפה מכם להיות נוכחים בשתי הכתובות והיא תגיע בכוחות עצמה לכתובת המוכר בזמן שנקבע, ותביא את פינת האוכל משם אליכם. חברה אמינה העומדת בזמנים חשובה גם בהעברות משרד, כאשר רוצים להפעיל את העסק כמה שיותר מהר ולחזור לתת שירות ללקוחות.
בררו היטב האם לחברה שבחרתם יש ניסיון בהובלות קטנות והאם היא יודעת להתנהל עם ציוד רגיש ועדין, כמו פסנתר כנף או מסך פלזמה גדול. בנוסף בדקו האם יש לחברה ביטוח בתוקף. הובלה קטנה אינה סיבה לזלזל בלקוח ולא לקחת אחריות על הרכוש שלו.
כשמדובר בהובלות קטנות חשוב להתנהל בצורה מסודרת ומקצועית, ולשם כך שוכרים את חברת מובילים בישראל שהינה חברה אמינה ומיומנת.

 
הובלות קטנות - הובלת דירת 2 חדרים

כאשר רוצים להעביר תכולה של דירת 2 חדרים, חשוב להתנהל בזהירות ובעדינות ולבצע את ההובלה בצורה מקצועית.
דירות 2 חדרים משמשות לעתים קרובות כדירות זמניות לזוגות צעירים בתחילת דרכם, סטודנטים או שותפים ובדרך כלל אין בהם ציוד רב. עם זאת, מעט הריהוט ומוצרי החשמל הקיימים בדירה הם בעלי ערך רב עבור הבעלים ולכן צריך להזמין את שירותי ההובלה מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום ההובלות של דירות קטנות.
הובלת דירת 2 חדרים כדאי להזמין מחברת הובלות מקצועית ובעלת ניסיון בתחום ההובלות הקטנות.

מובילים בישראל סוג א' א' א'

חשוב לדעת מה עיקר ומה תפל כאשר בוחרים חברת הובלות המבצעת הובלות קטנות. ניתן להצטייד בשלושה שלבים מנחים שיוכלו ללוות בבחירת שרותי ההובלה:

  • אחריות – חברת הובלות המבצעת צריכה להיות חברה המתחייבת לקחת אחריות על החפצים אותם היא מובילה, חברה שלוקחת ברצינות את החפצים שלכם ולא מתייחסת למיעוט החפצים בקלות ראש

  • אריזה- מובילים בעלי מיומנות יודעים לפרוק ולטעון בצורה טובה ויחד עם זאת מהירה, הם מכירים את טכניקות הפירוק וההרכבה, את האופן בו רצוי לקשור חפצים אותם מובילים וכו'

  • ארגון – האופן בו יהיה מונח הרהיט הבודד, המכשיר או מיעוט החפצים בתוך הרכב גם הוא ישפיע על איכות ההובלה ועל מיעוט הנזקים.

ללכת על בטוח זה לקחת חברה שמכירה את המלאכה, חברת מובילים בישראל שמתייחסת ברצינות גם לפרטים הקטנים, פשוט לבחור להוביל נכון.

הובלות קטנות עם שירותי אריזה, ומה מחיר האריזה?

הובלות קטנות היינו שירות הובלה של פריט בודד או מספר פריטים בודדים ועד דירת 2 חדרים. בשנים האחרונות נהיה נפוץ ביותר לבצע הובלות עם אריזה גם כאשר מדובר בהובלה קטנה, נגיד זוג בלי ילדים שגרים בדירת שני חדרים וצריכים לעבור דירה אך אין להם זמן או כוח/חשק לארוז את תכולת הדירה, אז זה ממש לא בעיה יש בחברת מובילים בישראל שירותי אריזה מקצועי במחירים מעולים, בחלק מהמקרים כאשר יגיע נציג מטעמנו לדירתכם ניתן לקבל בנוסף להצעת מחיר על ההובלה גם הצעה אל אריזת תכולת הדירה במחיר קבוע על פי כמות האריזה או ברוב המקרים מחיר לפי ארגז.
מחיר לאריזה מקצועית הינו מ-20 ש"ח לארגז.

מה בודקים לפני שמזמינים שירותי הובלה לדירה קטנה?

כאשר רוצים להזמין שירותי הובלת קטנות, יש כמה דברים שחשוב לשים עליהם דגש ולבדוק לפני שמזמינים את השירות מחברת הובלות:
• לקוחות מרוצים – בדקו האם יש באתר הבית של חברת ההובלות המלצות של לקוחות שנעזרו בשירות ההובלות של החברה בה בחרתם.
• אחריות וביטוח – האם חברת ההובלות מספקת אחריות וביטוח גם בהובלה של דירות קטנות? במקרים של הובלות קטנות, לא כל החברות עושות זאת ולכן חשוב שתבדקו מראש אם יש ביטוח לחפצים שלכם.
• ניסיון – כאן אין הכוונה לניסיון הנובע מוותק של חברת ההובלה, אלא לניסיון ספציפי של צוות המובילים בהובלות דירות. הובלות של דירות קטנות שונות מהותית מהובלות של דירות גדולות יותר. לעתים יש צורך בפירוק והרכבה של ריהוט ישן או פחות עמיד, כפי שאפשר למצוא במקרים רבים של דירות שותפים או סטודנטים ולכן צריך לדעת להתנהל בזהירות ובעדינות גם בשלבי הפירוק וההעמסה על המשאית וגם בשלבי פריקת המשאית והצבת התכולה בדירה החדשה.
• אמינות – במיוחד בדירות קטנות, כשאין בדרך כלל צורך במשאית הובלה גדולה ובציוד משוכלל, חשוב לוודא שצוות הסבלים שיגיע להעמיס את הדירה ולבצע את ההובלה, מורכב מאנשים אמינים בעלי יושרה מקצועית, שיתייחסו לכל ארגז ולכל רהיט בעדינות וינהגו בזהירות עד ליעד הבא.

חברת מובילים בישראל מבצעים גם הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ, לפניכם קיצור לפרטים נוספים.

הובלות משרדים - הובלות משרדים מבצעים רק עם מקצוענים עם ניסיון מוכח!

הובלות קטנות - אנו מבצעים הובלות קטנות לכל חלקי הארץ!

הובלות קטנות במרכז - לרשותנו מספר רכבי הובלות לביצוע הובלה קטנה במרכז במחירים הטובים במרכז.

הובלות קטנות בתל אביב - לבצע הובלות בתל אביב מומלץ לבצע רק עם חברת הובלות שמכירים את העיר.

הובלות קטנות בחולון - הובלות קטנות בחולון החל מ- 120ש"ח.

הובלות קטנות ברחובות -  לביצוע הובלות קטנות ברחובות במיידי חייגו ונשמח לעזור.

הובלות קטנות בהרצליה - לרשותנו רכב הובלות קטן שעובד יום יום בהרצליה.

הובלה בטנדר - הובלה זולה בטנדר לכל חלקי הארץ במחירים מיוחדים.

הובלות מקררים - הובלת כל מוצרי החשמל בצורה מקצועית ואחראית.

הובלות קטנות מחירים - מחירי הובלות קטנות.
 
הובלות קטנות
הובלות קטנות עם חברת מובילים בישראל