052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות ברעננה
הובלות קטנות ברעננה

הובלות קטנות ברעננה

זקוקים להובלות קטנות ברעננה? רוצים להיות בטוחים שהגעתם לחברה הנכונה, זו שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובצורה אמינה ומקצועית? אם כן, הגעתם לכתובת הנכונה, אל חברת מובילים בישראל. 

מי אנחנו - חברת מובילים בישראל?

חברתנו הוקמה לפני למעלה מ-20 שנה ומני אז היא פועלת כאחת החברות הוותיקות ביותר בתחום של הובלות דירות ברעננה ובכל רחבי הארץ. חברתנו מונה צוות גדול של עובדים מיומנים ומנוסים שעושים את עבודתם במקצועיות ובאמינות רבה. אצלנו כל לקוח מקבל שירות אדיב ויחס טוב על מנת להקל על התהליך המורכב של מעבר דירה. הלקוחות שלנו זוכים לשירות שמותאם באופן מדויק לצרכים האישיים שלהם על מנת שכל התהליך יעשה במקסימום יעילות.

הובלות קטנות- מי, מה , כמה ולמה?

המונח הובלות מוכר למרביתנו, שהרי כמעט כל אחד שמנהל משק בית פרטי נזקק לשירותי הובלות לפחות פעם אחת בחייו. לעומת זאת המונח הובלות קטנות מוכר הרבה פחות. שירותי הובלות קטנות מתאימים בעיקר לאנשים שעוברים מדירה אחת קטנה בעלת תכולה מועטה באופן יחסי לדירה אחרת. גם סטודנטים שעוברים דירה מטבע הדברים אינם זקוקים בדרך כלל ליותר מאשר שירותי הובלות קטנות. משרדים קטנים בעלי ציוד משרדי מועט ישמחו אף הם להיעזר בהובלות קטנות שדורשות הרבה פחות משאבים והעלות שלהן נמוכה יותר.

שירותים נוספים בחברת מובילים בישראל

חברת מובילים בישראל מבצעת עוד מגוון של שירותים כמו שירותי אחסון במקרה שיש צורך לאחסן ציוד מכל סוג שהוא עד למעבר למקום הקבוע. שירותים אלו מקילים על הלקוחות שכן הם אינם צריכים "לשבור את הראש" כדי לחשוב מהיכן להשיג מקום שיאות "לארח" את תכולת הדירה/ המשרד עד להגעה ליעד המבוקש. שירות אריזה אף הוא אחד מהשירותים החדשניים שלנו, במקום שאתם תארזו את הבית ותטבלו ב"ים של קרטונים" לאורך זמן, הצוות היעיל שלנו יעשה את העבודה במהירות ובמקצועיות שכן עליכם לדעת שגם אריזת תכולת דירה היא עובדה שדורשת ידע וניסיון על מנת שהדברים יעשו בצורה הטובה ביותר.

מובילים בישראל- הכתובת שלכם למעבר בטוח!

הובלות קטנות מרעננה ייעשו על הצד הטוב ביותר אם תהיה צמודה אליכם חברה טובה ואמינה שתבצע את ההובלה בצורה הטובה ביותר כך שתוכלו להיות רגועים לכל אורך התהליך החל משלב האריזה ,עבור דרך שלב ההעמסה של הציוד על רכבי ההובלות וכלה בפירוק של התכולה עד למקום המבוקש. אצלנו תקבלו מחירים הוגנים עם יחס ושירות עד לפרטים הקטנים ביותר!