052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות ברמת השרון

הובלות קטנות ברמת השרון

כשאתם מחפשים חברת הובלות קטנות ברמת השרון, אתם לא מחפשים סתם חברה. אתם צריכים חברה שמבצעת את ההובלות הקטנות, באותה רמה, ובאותה מקצועיות כמו ההובלות הגדולות. אנו בחברת מובילים בישראל, מומחים בכל סוגי ההובלות. אנו מתייחסים אל כל הובלה קטנה, באותה מקצועיות, כמו שאנו מתייחסים אל הובלה גדולה.

אנו נותנים ביטוח על כל תכולה שאנו מובילים:

החשש שמלווה כל מי שמזמין הובלה, הוא שהרהיט אותו מובילים יינזק. חשש זה קיים בהובלה קטנה, וגם בהובלה גדולה. לכן, כאשר אנו בחברת מובילים בישראל, מבצעים הובלות קטנות ברמת השרון, אנו נותנים ביטוח גם עבור הרהיטים המועברים במסגרת הובלות אלו. ולכן, אם נפגע אחד מהרהיטים כתוצאה מההובלה, תקבלו תמורתו את מלוא הכסף. כלל זה תקף גם על ריהוט פשוט, וגם על חפצים עדינים ויקרים כמו פסנתר.

אילו רהיטים יקרי ערך מועברים במסגרת הובלות קטנות?

לפעמים, במסגרת ההובלה הקטנה, נוביל רק רהיט אחד. הרהיט יכול להיות מקרר חדש שקיבלתם, או פסנתר יד שנייה שקניתם. רהיטים אלו יקרים מאוד, ורגישים מאוד. כל הזזה בלתי נכונה של הרהיט, תפגע ברהיט ותגרום לו נזק בלתי הפיך. אנו מעבירים את הרהיטים במקצועיות הנדרשת, מבלי שיווצר נזק לרהיט, או לכרטיס חכם אלקטרוני של המוצר החשמלי. במקרים של רהיטים עדינים במיוחד, אנו נעדיף לבצע את ההובלה באמצעות מנוף.

מה קורה כאשר קשה להעביר את הרהיט בחדר מדרגות?

כאשר אנו במסגרת הובלות קטנות ברמת השרון, מעבירים רהיט רחב מדי או כבד מדי, אנו נבצע את ההעברה באמצעות מנוף. ישנם בניינים עם חדרי מדרגות צרים, שמעבר רהיט כבד או רחב חוסם את חדר מדרגות. במקרים אחרים, המדרכה של הרחוב צרה, והורדת הרהיט בחדר מדרגות יוצרת עיכוב לתנועה ברחוב, ולכן יהיה מהיר יותר לבצע את ההובלה באמצעות מנוף. במקרים אלו, נצמיד מנוף אל מרפסת הדירה, ומהמרפסת נעביר את הרהיט אל רכב ההובלה באמצעות מנוף.

 הובלה קטנה מהשרון לכל הארץ:

רכבי ההובלה של חברתנו מובילים בישראל, מבצעים הובלות מרמת השרון אל כל הארץ. על מנת שההובלה לא תהיה בשעות עם עומס תנועה בכבישים, אנו ממליצים לכם לקבוע אתנו את ההובלה בשעות בהן אין עומס תנועה. אם אתם צריכים להוציא את הרהיטים מהדירה, אך מסיבות מסוימות אינכם יכולים עדיין להוביל את הרהיט אל מקום החדש, אנו נציע לכם שירות אכסון. תמורת תוספת תשלום, תוכלו לאכסן את הרהיטים עד אשר יתפנה לכם מקום חדש.
צריכים הובלות קטנות ברמת השרון? חייגו אלינו ותקבלו מאתנו הצעת מחיר משתלמת.
 

הובלות קטנות ברמת השרון