052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות ברחובות

 

הובלות קטנות ברחובות

הובלות קטנות ברחובות, יכולות לחסוך הרבה כסף. כיצד? פעמים רבות אנו רוצים לרכוש מכשיר חשמלי, או רהיט יקר. אולם, ניתן לחסוך אלפי שקלים, ולרכוש את מה שרצינו ביד 2, או לקבל חינם דרך אתרים כמו אתר אגורה. בדרך זו, חוסכים אלפי שקלים. ישנה הוצאה אחת קטנה שיש להוציא, והיא: הובלות קטנות". במי תבחרו? חברת מובילים בישראל, תבצע לכם את ההובלה במחיר מוזל מאוד, ובצורה הטובה ביותר.

בחברת מובילים בישראל תקבלו ביטוח על הרהיט אותו אתם מובילים:

כאשר אתם רוכשים מכשיר או רהיט באלפי שקלים, אתם זכאים בדרך כלל להובלת הקנייה הביתה על ידי החנות. החנות דואגת שהמובילים ירכיבו את הרהיט. החנות שמוכרת, תכסה לכם את ההובלה באמצעות ביטוח. אולם, כאשר אתם חוסכים אלפי שקלים, וקונים ביד שניה, או מקבלים בחינם, אין לכם כיסוי ביטוחי. לכן, חברת מובילים בישראל נותנת לכם שירות ייחודי בו יש ביטוח גם על הובלות קטנות. הרהיט נשבר או התקלקל? אנו נחזיר לכם את מלוא שווי הרהיט שאנו מובילים.

לנו יש ניסיון של הרבה שנים בהובלות:

מדוע לבחור דווקא בנו בשביל הובלות קטנות? משום שלנו יש ניסיון של הרבה שנים בתחום ההובלות. החברה שלנו פועלת החל משנת 1995. לחברה שלנו יש מספר סוגים של כלי רכב המתאימים להובלות קטנות. אנו מעסיקים צוות מקצועי ומנוסה של מובילים, ונגרים שיפרקו וירכיבו לכם כל רהיט בצורה הכי טובה שיש. אנו מבצעים הובלות קטנות ברחובות, ובכל הארץ. אנו מבצעים הובלות קטנות עבור כל סוגי הלקוחות: בתים פרטיים, משרדים, עסקים שונים.

בחברת מובילים בישראל נעטוף לכם רהיטים עדינים בצורה מקצועית:

אנו עושים כל מאמץ לא להגיע למצב בו הרהיט נשבר או מתקלקל. לכן, כאשר אנו מקבלים פניה להוביל מכשיר חשמלי עדין כמו מקרר, אנו נעטוף אותו היטב בניילון עם בועות אוויר לפני ההובלה. גם מכשירים או רהיטים עדינים ושבירים, אנו נעטוף היטב. לעיתים, יהיו מצבים בהם טלטול ידני יפגע ברהיט או במכשיר החשמלי. במצבים אלו, אנו נוריד את המכשיר אל רכב ההובלה שלנו באמצעות מנוף חשמלי.

בחברת מובילים בישראל פירוק הרהיטים נעשה על ידי נגרים מקצועיים:

בהרבה חברות הובלה, פירוק הרהיטים נעשה על ידי צוות ההובלה. לא תמיד יש לצוות ההובלה הכשרה בנגרות. אנו בחברת מובילים בישראל, החלטנו שפירוק והרכבת הרהיטים צריכים להיעשות על ידי נגרים מומחים, ולכן בצוות ההובלה יהיה תמיד גם נגר. אחרי שהנגרים יפרקו את הרהיטים, יעטוף צוות ההובלה את חלקי הרהיט בעטיפות ניילון איכותיות.
רוצים הובלות קטנות ברחובות? בשביל זה אנחנו כאן. צרו עמנו קשר, ונוביל עבורכם במחיר מוזל מאוד.

 

הובלות קטנות ברחובות