052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות בנס ציונה
הובלות קטנות בנס ציונה

הובלות קטנות בנס ציונה עם חברה מקצועית

הובלות קטנות בנס ציונה יכולות לשרת בכל מעבר של דירות קטנות, משרדים או חפצים בודדים.
נס ציונה היא אחת מפנינות החמד הירוקות של אזור השפלה. בשנים האחרונות עוברים אליה זוגות צעירים רבים ומשפחות בתחילת דרכן, מתוך רצון ושאיפה לגדל את ילדיהם במקום שקט ואיכותי, מבלי להתרחק מדי מאזור המרכז. בזכות פארק המדע הסמוך יש לדיירי נס ציונה אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות, וגם בתי עסק רבים בוחרים לפתוח סניף בנס ציונה. אם אתם זוג צעיר המתכננים לעבור בקרוב לנס ציונה, או אם אתה מעסיק המעוניין לפתוח בית עסק בנס ציונה, תוכלו להיעזר בשירותי הובלות קטנות.

מה כלול בהובלות קטנות?

הובלות קטנות בנס ציונה משרתות את בעלי העסקים והחברות, הנזקקים לעבור לכתובת חדשה. מלבד הובלת משרדים, יש גם משפחות או זוגות המתגוררים בדירה קטנה המחפשים לשדרג לדירה גדולה יותר, אך כרגע אין להם רכוש רב ולכן אינם נזקקים למשאית הובלות גדולה. מקרה נוסף בו יכול להיות צורך בהובלות קטנות, זה כאשר נדרשים להעביר חפץ בודד שצריך להתנהל אתו בעדינות או שהוא שוקל הרבה, כמו פסנתר, ציוד אלקטרוניקה ועוד. מקרה נוסף, הוא כאשר קונים למשל חפץ גדול דרך אתרי יד שנייה או אתרים אחרים וצריכים למצוא פתרון הובלה מהמוכר ולעתים יש גם צורך בפירוק והרכבה במיוחד אם מדובר ברהיטים. גם במקרים כאלו הובלות קטנות יוכלו לסייע.
חברה העוסקת בהובלות קטנות כמו חברת מובילים בישראל, תחזיק רכבי הובלה בגדלים שונים ולא רק משאית הובלות גדולה, וצוות העובדים שלה, גם אם הוא קטן, ידע לעבוד ביעילות ובזריזות, מתוך הכרות וניסיון עם עולם ההובלות הקטנות. במקרים רבים חברה כזו תוכל להציע לכם גם שירות במהירות, כאשר יש צורך לעבור מהיום למחר ובמקרים דחופים אחרים. 

הובלות קטנות ושירותים נלווים

הובלות קטנות יכולות לכלול שירותים נוספים, מלבד ההובלה עצמה, כמו שירותי אריזה, מנוף להורדת חפץ כבד ועדין, סידור מחדש של הציוד וחיבור לחשמל (נדרש בעיקר בהעברת משרדים), ושירותי נגרות. כאן טמון רוב ההבדל בין חברה ללא ניסיון בהובלות קטנות לחברה מיומנת ומקצועית. חברה כזו תדע כיצד לעטוף היטב את הציוד, לפרק ארונות או רהיטים אחרים מבלי לגרום להם נזק, לרפד בניילון מיוחדים מכשירי חשמל כמו מחשבים, לשמור את כל חוטי החשמל בצמוד למכשיר וגם לחבר את כל המכשירים בכתובת החדשה.
גם כשיש צורך בהובלות קטנות, כדאי לבחור בחברת הובלות מקצועית כמו חברת מובילים בישראל, בעלת ניסיון בתחום ההובלות הקטנות בנס ציונה.