052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות בהוד השרון

הובלות קטנות בהוד השרון

מקצועיות היא השילוב בין התאמה ללקוח ובין אמינות. לא בנקל ניתן למצוא חברה שמספקת שירותים ברמה מקצועית. אם אתם זקוקים להובלות קטנות בהוד השרון, אתם במקום הנכון...

אודות חברת מובילים בישראל

חברת מובילים בישראל הינה חברה העובדת בפריסה ארצית מזה שנים רבות. אנו מעניקים שירותי הובלות מסוגים שונים במקומות רבים ברחבי הארץ והייחודיות שלנו אינה באה לידי ביטוי רק בפריסה הארצית הנרחבת שלנו כי אם גם בהתאמה שלנו למקומות בהן אנו מעניקים את השירות ללקוחות וכמובן – התחשבות והתאמה ללקוח הספציפי. הוד השרון הינה עיר לא גדולה שיש בה רחובות רבים צרים שלא ניתן להעביר בהם רכב כבד כמו משאית שגודלה המסורבל יקשה מאוד על העברת התכולה. במקרה זה אנו שולחים אל בית הלקוח רכב קטן יותר שיכיל את הציוד הנדרש ויוכל להיכנס בצורה נוחה ללא עיכובים לרחובות הצרים. 

הובלות קטנות- זול יותר ומהיר יותר

הובלות קטנות בהוד השרון הן פתרון מעולה לאנשים שמעוניינים להוביל תכולת דירה קטנה או ציוד משרדי לא רב. הובלות קטנות מתבצעות על ידי מספר קטן יחסית של עובדים וסבלים כך ששירות זה עולה פחות שאופן משמעותי מהובלות רגילות של דירות או משרדים. כמובן שהעלות אינה נקבעת רק לפי כמות התכולה המובלת אלא גם על פי פרמטרים נוספים כמו: מיקום הדירה שממנה מתבצעת ההובלה ומיקום הדירה החדשה אליה יועברו הפריטים. אך באופן כללי הובלות קטנות חסוכות במשאבים ובכוח אדם ולפיכך לרוב הן זולות באופן משמעותי ומתאימות לזוגות צעירים או לסטודנטים שאינם יכולים להרשות לעצמם להיעזר בשירותים יקרים.

כיצד תזמינו שירותי הובלות ? 

אם אתם מתעניינים בשירותי הובלות דירות קטנות בהוד השרון, אל תהססו ופנו אלינו, חברת מובילים בישראל עוד היום.  אצלנו תקבלו הצעת מחיר התואמת שת הפרטים אותם תתנו לנו בשיחה, הצעת המחיר תלויה כמובן בפרטי ההזמנה. אנו נתאם עמכם תאריך בו אתם מעוניינים שאנו נבוא לפנות ולהוביל את תכולת הדירה/ המשרד ואנו נשלח בתאריך המיועד את הצוות המקצועי שלנו, סבלים ואנשי מקצוע בתחום בעלי ניסיון רב שיוכלו לסייע לכם. העובדים שלנו הינם אנשים ישרים נעדרי כל עבר פלילי  ולכן תוכלו להפקיד בידיהם את הדברים החשובים ביורת לכם מבלי לדאוג שדבר מכל חפציכם יפגע או יינזק. אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה של הצוות שלנו ויחד עם זאת מאמינים ובטוחים שלא תארע כל תקלה. גם במקרה של פגיעה או פציעה, יש לנו ביטוח לעובדים כך שאתם, הלקוחות לא תצטרכו לסבול מהעניין. 
 
הובלות קטנות בהוד השרון