052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות >> הובלות עם מנוף

הובלות עם מנוף

הובלות דירות עם מנוף הפכו בשנים האחרונות להובלות שכיחות. עם זאת, לא כולנו מודעים לאפשרות של הובלות דירות עם מנוף ולחלקנו הובלת דירה עם מנוף נתפסת כעניין יקר שיש להמנע ממנו.
הובלות דירות עם מנוף מתאימות להובלות של חפצים גדולים שלא יכולים להכנס דרך דלת הכניסה של הבית, או למקומות בהם חדר המדרגות צר ואינו מאפשר גישה במעלית או ברגל לשם העלאת החפץ והעברתו. יפתיע אולי רבים מכם לשמוע, אך הובלות דירות בעזרת מנוף אינן עסק יקר. יתרה מזה, השימוש במנוף חוסך זמן יקר הן לבעלי הדירה שהזמינו את הובלת הדירה והן למובילים עצמם.
 

לעבור דירה בעזרת מנוף

השימוש במנוף לשם הובלות דירות מאפשר למובילים להמנע מפציעות
גב מיותרות שעשויות להגרם בעקבות הרמה של חפצים כבדים. מעבר
לכך, הובלות דירות עם מנוף מספקים ללקוח ביטחון כי החפצים הכבדים
שלו יועברו ללא נזקים, ללא דפיקות של משקופי הבית וללא פגיעה בחפץ
עצמו שעלול לקרות בעת המעבר.
הובלות דירות בעזרת מנוף מתאימה לכל סוגי ההובלות, הובלות דירות והובלות של בתי עסק. הובלות דירות בעזרת מנוף מיועדים לכל סוגי החפצים, להובלות של חפצים כבדים, הובלות של חפצים גדולים ואפילו הובלות של חפצים יקרי ערך שיש חשש שיפגעו וינזקו בהעברה רגילה.
הובלות דירות עם מנוף הוא שרות שלא כל חברת הובלות יכולה לספק ללקוחותיה, לכן במידה ואנו יודעים כי יהיה צורך בהובלות בעזרת מנוף, כדאי ורצוי לשאול את חברת ההובלות עוד בשיחת הטלפון הראשונה שבה אנו מציגים את הצרכים שלו.

הובלות עם מנוף לגבהים עם חברת מובילים בישראל

חברת מובילים בישראל מספקים שירותי מנוף לגבהים שונים עם מנופים מהמתקדמים שנמצאים היום בענף.
הובלות דירות עם מנוף, אמנם מייקרת במספר שקלים את הובלת הדירה, אך זה הוא שרות נגיש שמתאים לכל כיס וחבל שלא לעשות בו שימוש. בעיקר כאשר יש לנו חפצים יקרי ערך או שאנו יודעים שהגישה אל הבית היא קשה ועלולה לעכב את ההובלה כולה.
יש לזכור כי הזמנת הובלות בעזרת מנוף, הופכות את ההובלה כולה ליעילה וקלה יותר ובעיקר להובלה שחוסכת לנו זמן וכסף. לכן, כאשר יש לכם הובלה מורכבת של חפצים יקרי ערך או למקומות שהגישה אליהן קשה, כמו חדרי מדרגות צרים, קומות גבוהות, מעליות שאינן עובדות ועוד. רצוי וכדאי להזמין הובלות בעזרת מנוף ולחסוך גם לעצמכם וגם למובילים כאבי ראש וכאבי גב.
עכשיו כל מה שנותר לעשות הוא לבדוק כי לחברת ההובלות יש את הרשיונות המצאימים להפעלת מנוף ולהובלות דירות בעזרת מנוף. רצוי לבדוק גם שהמנוף עצמו נמצא במצב תחזוקה תקין בכדי שלא ייוצרו בעיות בעת הובלת הדירה.
 
הובלות עם מנוף