052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות משרדים

הובלות משרדים עם חברה מנוסה ואמינה

הובלות משרדים זהו תחום שונה לגמרי מהובלות רגילות. המשרדים מכילים ציוד רגיש הרבה יותר. ציוד הדורש הבנה וידע איך לטפל בהם. לא נוכל להפקיר את הרכוש המשרדי היקר בידי כל חברה שמציעה את שירותי ההובלות. רק חברה שיש לה את ההתמחות ואת הניסיון בייחוד בתחום של  הובלות משרדים היא החברה שתוכל להתמודד עם המשימה בכבוד.
כל מי שמנהל במשרד או אפילו רק עובד זוטר במקום ידע לספר ממה בעצם מורכב המשרד ומה הציוד הנמצא שם. כאשר אנחנו עומדים להעביר את המשרד ממקום אחד לשני אנחנו חייבים להיעזר בחברה מקצועית אשר תדע לנהל עבורנו את העבודה באופן הנכון ולשנע את כל התכולה בשיא הזהירות והאחריות.

שירותי הובלת משרד – ממה צריך להיזהר?

חשוב לדעת כי כאשר אתם יוצאים לחפש שירותי הובלה עליכם לשים לב לכמה
דברים בכדי שלא תיפלו עם מובילים שאינם מקצועיים.

 • בררו האם מדובר בברה מוכרת שיש לה מעגל לקוחות מרוצה הממליץ
  עליה בכל פה.

 • בררו האם החברה עומדת בזמנים והיא מגיעה במועד ובשעה שנקבעו
  מראש. יש לכך חשיבות רבה במיוחד כי חברה שלא תגיע בזמן עלולה לקלקל את כל הטעם הטוב של המעבר.

 • בררו האם החברה מוכנה לעבוד גם בשעות לא שגרתיות בכדי שהמשרד יוכל לשוב לתפקוד באופן מהיר זאת מבלי לפגוע בלקוחות הקבועים ובסדרי העבודה.

 • בררו האם החברה מנוסה בתחום הובלות משרדים והיא מכירה את הציוד המשרדי ואת הדרך לטפל בה.

מי יבצע עבורנו את ההובלה של המשרד?

אז במי נבחר לביצוע המשימה? מי החברה שתדע לשנע עבורנו את כל התכולה של המשרד באופן הנכון והבטוח?
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. חברת מובילים בישראל זו החברה שכדאי לכם להכיר. גם אם מדובר בשירות של הובלת דירה ועוד יותר כאשר מדובר בשירות של הובלת משרדים. הצוות של חברת מובילים בישראל היא החברה שמכירה הטב את העבודה והיא זו שתבצע עבורכם את ההובלה באופן הכי בטוח והכי נכון על מנת שתוכלו להיות רגועים לגמרי כי העבודה נעשית על הצד הטוב ביותר במלוא האחריות.
מה מציעה חברת מובילים בישראל ללקוחותיה?

 • אנחנו מבטיחים לכם שירות של חברה מקצועית ומנוסה הפועלת בשוק ההובלות מזה שנים רבות. הניסיון הרב הפגיש אותנו עם הובלות מסוגים רבים ושונים ביניהם גם הובלות של משרדים. הניסיון הרב והמקצועיות הרבה מקנים לנו את האפשרות לבצע את המלאכה היטב על הצד הטוב ביותר.

 • אנחנו מבטיחים שירות אדיב במיוחד כאשר אצלנו הלקוח הוא המרכז. הוא יקבל את היחס הכי טוב והעבודה תתנהל בדיוק על פי דרישותיו.

 • אנחנו מבטיחים עמידה מלאה בזמנים ועבודה מסורה ויעילה בלי בזבוז זמן מיותר, כך שהעבודה המשרדית לא תתעכב יתר על המידה ותוכלו להחזיר את המשרד למתכונת הרגילה תוך זמן הכי קצר.

 • אנחנו מבטיחים שירות אחראי כולל האריזה הבטוחה של כל הציוד על מנת שלא יהיה חפץ או ציוד שייפגע בעקבות השינוע. תוכלו להיות רגועים שהכול יגיע למשרד החדש – בשלום.

אז אם גם אתם מחפשים שירותי הובלה עבור המשרד שלכם - אנחנו כאן לשירותכם. פנו אלינו ותיהנו מעבודה יעילה, מהירה ומקצועית במיוחד. אתם תהיו מרוצים מהעבודה שלנו! 


 

תכנון הובלת המשרד בצורה מקצועית

כל משרד בכל גודל חייב להיות מתוכנן היטב ואנו חייבים להרכיב איתכם תוכנית עבודה לפעמים קצרה לפעמים ארוכה, ישנם חברות רבות שאינם יכולים להתנק מרשת המחשבים יום שלם לביצוע הובלה, במקרים הללו אנו נעביר קודם את הציוד מסביב כמו ארונות, ארכיון, מקרר, ספות ועוד... ובשלב הסופי ננתק מחשבים בלבד ונעביר למשרד החדש וכך הניתוק הרשת המחשבים יהיה קצר ככל האפשר או לפעמים נעביר חלק מהמחשוב ליעד, ירכיבו ויגדירו אותו ולאחר מכן נצרף את החלק הנוסף. חברתנו מבצעים גם עבודת נגרות ואריזת תכולת המשרד, במקרים ההלו נעדיף להגיע יום לפני אחרי שעות עבודה של המשרד לביצוע האריזה ופירוק הריהוט ולמחרת בבוקר מוקדם נסיים את תהליך ההובלה.
לסיכום: הובלת משרד חייבת להיות מתכוננת ומבצועת ע"י חברת הובלות שמכירה את תחום ההובלות משרדים לא כל חברת הובלות שמעבירה דירות תצליח לבצע את מלאכת העברת המשרד בצורה מקצועית, יעילה ומהירה.

היתרונות של חברת מובילים בישראל

אנשי מקצוע מומחים – חברת מובילים בישראל מונה אנשי מקצוע מובילים בתחום ההובלה. הידע המקצועי לצד הניסיון הרב שרכשנו מאפשרים לנו לספק לכל אחד את השירות המוצלח והטוב ביותר עבורו. כי יש לנו את היכולת הטכנית לבצע משימות בתחום ההובלות הכי טוב שרק אפשר.
אנשים אמינים והוגנים – אנחנו חברה אמינה שכל אנשי הצוות שלה הם אנשים ישרים ומהימנים. כך יכול כל אחד להכניס אותנו לתוך הבית או המשרד שלו ולא לחשוש - כי אפשר לסמוך עלינו. המטרה שלנו היא אחת ויחידה, לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי על פי רצונכם בדיוק.
צוות מיומן ומנוסה – כבר משנת 1996 העסק שלנו קיים ומעניק שירות איכותי ללקוחות. אנחנו בקיאים בתחום הובלות הדירות והובלות המשרדים ויש לנו את הכלים ואת האמצעים לבצע גם עבורכם העברה מוצלחת של המשרד על כל התכולה שבו.
חברה משתלמת – אנו פועלים בצורה כזו שתהיה משתלמת לנו כמובן, אבל גם על הלקוח אנחנו חושבים. לכן אנחנו גובים תשלום סביר והוגן ביחס לכמות העבודה שאנחנו מבצעים. המחירים הוגנים וסבירים בהחלט. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר הוגנת!
חברה זמינה – אנחנו זמינים לספק לכם שירות. חשוב לנו לעמוד בזמנים ולספק לכם את השירות הנדרש לכם במועד הרצוי לכם. כך שתהיו מרוצים ושהעבודה תתנהל בזמנים שנוחים לכם.
חברה מבוטחת – הרכוש שלכם יקר לנו ואנחנו מקפידים מאוד על שלימותם ופועלים בצורה אחראית ובטיחותית מאוד. אך נזקים עלולים לחול... זו הסיבה לכך שאנחנו מבוטחים ויש לנו כיסוי למקרים שיתרחשו נזקים במהלך ההעברה.
התרשמתם לטובה מהשירות שלנו? חושבים שגם לכם אנחנו יכולים להועיל? פנו אלינו בשביל להזמין שירות של העברת תכולה או הובלות משרדים. כי אצלנו גם אתם תוכלו להיות מרוצים מהאיכות של העבודה ומהשירות האדיב שתקבלו מאתנו. כך זה כאשר פונים אל הטובים ביותר בתחום הובלות משרדים. 

מחירים של הובלות משרדים

אחרי שעברנו ובדקנו ומצאנו חברות הובלות שמתאימות לנו לביצוע הובלת המשרד אנו נעבור לבדיקת מחיר ההובלה, 
לפניכם מחירון הובלות למשרדים בגדלים שונים.
המחירון עדכני ל-2018!
מחיר הובלת משרד חדר אחד 450-950 ש"ח
מחיר הובלת משרד 2 חדרים 1100-2000 ש"ח
מחיר הובלת משרד 3 חדרים 2000-3000 ש"ח
מחיר הובלת 4 חדרים 2200-4000 ש"ח
להובלות משרדים גדולים יותר נצטרך להגיע ולתת לכם מחיר במשרדכם.
המחירים להובלת משרדים סטנדרטים, המחירים אינם כוללים את אריזת התכולה במידה ותצטרכו אריזה של התכולה המחיר הינו 20-25 ש"ח לארגז.
מחיר ההובלה כולל אספקת קרטונים, כולל עטיפת הרהוט וביטוח מלא.

לפניכם מספר מאמרים בנושא העברת משרדים.

הובלת משרד עם אריזה - רק למקצועניים

הובלות משרדים עם נגרות – נבנה לכם מעבר איכותי

הובלות משרדים במרכז - כיצד לבחור חברה עבור הובלת משרד?

הובלת משרדים בתל אביב – על ידי חברת מובילים בישראל

הובלות משרדים בהרצליה רק עם חברה מנוסה

הובלת משרד קטן עם חברת מובילים בישראל!
הובלות משרדים
הובלת משרד עם מובילים בישראל