052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות מקררים
הובלות מקררים

הובלות מקררים- מזמינים אצל מקצוענים

בקבלת החלטה על מעבר דירה, נלקחים פרמטרים חשובים כמו ריהוט וציוד חשמלי, אדרבא, האם קיים מקרר בדירה המוצעת, כעת אין צורך להתלבט, מה זו הובלת מקרר מקצועית? על כך במאמר הבא.
אחד הפרמטרים של חיפוש דירה בלוחות יד שניה מלבד המיקום, הקומה, כיווני האוויר, גודל, המצב התחזוקתי של הדירה, הימצאות מעלית, חניה, מחסן, מספר השותפים, השכנים, ונגישות למרכזי תעסוקה ותחבורה ציבורית, היא האם יש ריהוט, סניטציה, עלויות תפעול, ציוד מטבחי ויותר מכך, האם יש מקרר?
מהיום לא צריך להתפשר רק על דירות עם ריהוט מלא, או מקרר בפרט, מהיום ניתן אף לשקול לחיוב דירות ללא מקרר,כי היום כבר יש פתרון- הובלות מקררים בבטיחות, ובבטחון מלא, במחיר אטרקטיבי, במהירות ובמקצועיות רק אצל חברת "מובילים בישראל".

לפרק את הדלתות? את המדפים הפנימיים? להוביל בשכיבה? על מה באמת צריך לשים לב בהובלת מקררים.

מקרר, אפשר לומר, שהוא לב הבית, עשרות פעמים פותחים וסוגרים אותו במהלך היום, מקרר מאפשר לשמור על תוצרת טריה של מזון ומשקאות, ולכן במדינה חמה כמו ישראל, קשה עד מאוד, ואפילו בימי החורף, לגור בדירה ללא מקרר.
צעירים רבים, בודדים, זוגות ואף משפחות, מתפשרים על גודל המקרר מפאת מחסור במקום, ומפאת קשיי ניוד.  

הובלות מקררים דורשות מקצועיות רבה ואחריות 

שכן מוצר זה הינו רגיש, דורש הובלה בעמידה בלבד, כמו כן, לעיתים נדרש לפרק את הדלתות ולהרכיבן מחדש, ואף יש לקחת בחשבון פירוק של המדפים הפנימיים. ומה לגבי היערכות מבחינת איחסון המזון בעת ביצוע ההובלה? נדרשת שמירה על סטריליות וזהירות רבה.
מקרר הוא פריט יקר, אשר רוכשים אחת לכמה שנים ( אם לא עשרות) ולאחר בדיקות מעמיקות.
עקב סיבות אלו, הובלת מקררים יש להזמין רק אצל חברת הובלות, שמתמחה בכך.
חברת הובלות "מובילים בישראל", בעלת ניסיון ומוניטין בהובלות קטנות, ובהובלת מקררים בפרט.
כמו כן, חברת הובלות "מובילים בישראל" היא בעלת ביטוח, לא רק למשאית המובילה , אלא גם לטובעין המובל.

כאשר מזמינים הובלות מקררים יש להקפיד, שהמקרר יהיה ריק ממזון ומשקאות, ולכן יש להיערך מראש לכך, מבעוד מועד, ולבצע העברת המזון והמשקאות , ומוצרי ההקפאה למקרר חלופי, או להמתין עם חידוש המלאי טרם מועד הזמנת ההובלה.


הובלות "מובילים בישראל" – מומחים בהובלות קטנות, זמינים עבורכם, צרו עמנו קשר דרך האתר ו/או בטלפון, והזמינו הובלות מקררים עם ביטוח ובמקצועיות עוד היום!