052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות >> הובלות עם מנוף >> הובלות מנוף בתל אביב

הובלות מנוף בתל אביב רק עם מקצוענים

מה כדאי לדעת על הובלות מנוף בתל אביב?
הובלות עם מנוף יכולות להתאים במקרים רבים בכל הארץ, אך בתל אביב יש לכך ביקוש רב ומיד נבין למה
עכשיו כשהקיץ בפתח, עונת ההובלות גם היא עומדת להתחיל. אמנם יש מעברי דירות במהלך כל השנה, אך שיא הביקוש קיים בחודשי הקיץ ובמיוחד בערים הגדולות. לכן, אם אתם צריכים לעבור דירה בתל אביב, אל תחכו לרגע האחרון וסגרו תאריך מספיק זמן מראש עם חברת הובלות דירות. כלל זה נכון לכל מעבר דירה, אך הוא חשוב עוד יותר כשאתם צריכים הובלה עם מנוף.

מה קורה בתל אביב וכיצד ניתן לבצע הובלות עם מנוף בתל אביב?

יש חברות רבות המציעות שירותי הובלה וחלקן מחזיקות צי רכבים במספר גדלים, כך שאפשר להתאים את גודל הרכב לתכולה אותה יש להעביר. אולם במקרים רבים לחברת הובלות אין יותר מרכב אחד או שניים עם מנוף. בתקופות עומס, החברה יכולה לשכור מנוף חיצוני, אך בכל מקרה כדאי לתאם את ההובלה בזמן, ולעדכן את חברת ההובלות שיש לכם נסיבות מיוחדות, כדי שתוכלו להיות בטוחים שמשאית ההובלות שתגיע אליכם, תהיה מצוידת בכל האבזור הנדרש, כולל מנוף.
תל אביב היא עיר גדולה אך גם ותיקה, ויש בה בניינים רבים בהם אין מעליות או שהמעלית הקיימת קטנה. בבנייני הדירות החדשים יש אמנם מעלית מרווחת ולעתים יותר מאחת, אך במקרים רבים תקנות הוועד אוסרות על שימוש במעליות לצורך הובלת חפצים, כדי שהמעלית לא תישרט או תינזק. לשתי העובדות הללו אפשר להוסיף את הרחובות הצרים, עומס התנועה ובעיות החנייה. התוצאה היא שאם אתם רוצים להזמין הובלה, כדאי שצוות המובילים יבצע את העבודה בזריזות לפני שמישהו יתלונן על חסימת הגישה, ורצוי שהם יגיעו עם מנוף, במיוחד אם אין לכם חניה קרובה.

ומה לגבי המחיר?

הובלה עם מנוף אמנם יקרה יותר מהובלה רגילה, אך בואו נתבונן רגע על החלופה. צוות סבלים שעולה לקומה שלישית ללא מעלית, מעמיס ציוד כבד, ומפתח הבניין צריך לצעוד עוד מרחק לא קטן עד למקום בו המשאית חונה. 
סביר להניח שהמחיר שיבקשו מכם בהובלה מסוג זה תהיה גבוהה, גם אם לא מדובר בציוד רב ובמקרה כזה הובלה עם מנוף תהיה משתלמת יותר.
הובלות עם מנוף בתל אביב