052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירה

הובלות דירה עם מקצוענים

זקוקים להובלת דירה? כדאי שתעיינו ברשימת הקריטריונים החשובים בבחירת חברת הובלות.
בדורות הקודמים האדם התגורר בדרך כלל בשתי דירות במהלך חייו: בדירת הוריו ובדירה בה הוא הקים את משפחתו. כיום, אנשים רבים עוברים יותר מפעמיים במהלך החיים, גם כשהם סטודנטים או רווקים וגם לאחר שהם מתחתנים. שיפור דיור הוא מונח מוכר בעולם המודרני ולכן יש סיכוי גבוה שמתישהו תזדקקו לשירותי הובלות דירה.

איך לבחור חברת הובלות?

הקריטריון הראשון הוא לבחור בחברה. זה אולי נשמע מובן מאליו אבל האמת היא
שקיימים לא מעט מובילים עצמאיים. נכון, לא כל מוביל עצמאי הוא חאפר אך גם אם
מדובר במוביל רציני ואמין לא בטוח שהוא יוכל לבצע לבדו הובלה של דירה. לשם
כך יש צורך ברכב הובלות גדול ובצוות הכולל מספר מובילים בהתאם לתכולת הדירה.
כמו כן, מוביל בודד לא תמיד זמין במועד בו תזדקקו לשירותי ההובלה. לעומת זאת,
חברת הובלות דירות מקצועית מעסיקה צוות סבלים מנוסים והיא מחזיקה בדרך כלל יותר
מרכב הובלות אחד, כך שאפשר לשמור על מידת זמינות גבוהה ללקוחות. במקרים רבים יהיו בבעלותה גם רכבים בגדלים שונים, כך שאפשר לבחור את גודל הרכב בהתאם לתכולה, מבלי לשלם מחיר מופרז.
קריטריון נוסף וחשוב מאין כמוהו זה לבחור בחברה אמינה. האמינות תבוא לידי ביטוי בכך שצוות ההובלות יתייצב בכתובת שלכם ביום ובשעה שסיכמתם, ללא איחורים, ולאחר מכן יעמיס את הציוד בעדינות ובזריזות ויוביל אותו לכתובת החדשה. אחד המרכיבים שיכולים להעיד על אמינות חברת הובלות, זו תעודת ביטוח בתוקף שתגבה את הלקוחות במקרים של נזק תוך כדי ההובלה.

פרטים נוספים על הובלות דירה

ישנם קריטריונים נוספים אך נסיים בנושא שלא תמיד נותנים עליו את הדעת, ואלו השירותים הנלווים שניתן לקבל מחברת הובלות. הובלות דירה אינן דומות אחת לשנייה. יש דירות גדולות ודירות קטנות, יש דירות עם רהיטים רבים וכבדים ודירות עם ציוד מינימלי. כמו כן, יש דירות בבניין חדש עם מעלית ודירות הממוקמות בקומה גבוהה בבניין ישן. 
לכן, חשוב לבחור בחברת הובלות שתגיע למקום, תעריך את מורכבות ההובלה ותתאים לכם חבילת הובלה באופן אישי. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בחברת מובילים בישראל. מובילים בישראל – אתכם כל הדרך עד לכתובת החדשה. 
הובלות דירה