052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות >> הובלות במרכז

הובלות במרכז - מי אנחנו? חברת מובילים בישראל

הכירו את חברת מובילים בישראל , חברתנו הוקמה לפני כמעט 25 שנה, בשנת 1995 ומאז אנו מספקים ללקוחותינו  שירות הובלות מתקדמים ביותר אשר מקלים מאוד על המשפחות ועל האנשים שצריכים לבצע העברה של תכולת  דירה, משרד או כל מקום אחר. אם אתם מחפשים חברת הובלות במרכז אשר תסייע לכם בתהליך העברת תכולה מאזור המרכז לכל מקום אחר ברחבי הארץ, חברתנו תשמח לסייע לכם בתהליך ולהפוך אותו מתהליך מייגע ומעורר מתח לתהליך פשוט ורגוע.

השירותים של חברת מובילים בישראל

למרות שחברתנו נקראת מובילים בישראל, אנו מבצעים עוד מגוון שירותים בתחום ההובלות כמו שירותי אחסון ואריזה לאנשים שמעוניינים בעזרה באריזה או שעליהם אחסן תכולת דירה לתקופה ממשוכת עקבות סיבות שונות כמו מעבר לחו"ל ועוד. לחברה יש עובדים שמומחים ומנוסים בתחום וניתן לסמוך עליהם שיבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש לנו אף את האמצעים הדרושים עמו מנופים ורכבים בעלי דופן הידראולית שתפקידם לגרום לכל התהליך להיות פשוט יותר ומאפשרים הורדת ציוד ממקומות מרוחקים וקשים לגישה כמו קומות עליונות של בניינים צפופים ועוד.

הובלות במרכז הצפוף

אזור המרכז הוא אזור צפוף ומלא בתנועה, מה שיכול להקשות עליכם בעת הובלת תכולת דירה. הקשיים נובעים מכמה גורמים: ראשית, הכבישים פקוקים ומלאכת ההובלה אורכת זמן רב יותר מהמצופה. שנית, במרכז ישנם אזורי מגורים צפופים מאוד שהגישה לחלק מהבתים היא לא פשוטה. כדי לתמרן עם הצפיפות ועם שאר תנאי השטח המשתנים, יש צורך להכיר היטב את האזור ולדעת היכן יש דרכי גישה נוחות יותר ופקוקות פחות.

אמינות ומקצועיות- זה אנחנו!

חברת מובילים בישראל תבצע לכם הובלות במרכז על הצד הטוב ביותר! עובדנו מכירים היטב את האזור וידעו לסייע לכם באופן הנכון והמדויק ביותר. אם אתם נותנים לנו כתובת של בניין מגורים מסוים באחת מערי המרכז, העובדים שלנו ידעו לזהות שמדובר בבניין ברחוב מסוים בו הגישה אינה טובה כל כך ויביאו מראש ציוד מתאים כמו מנופים להוצאת תכולה כבדה מקומה גבוהה, רכבים צרים שיצליחו לפלס דרכם בינות לרחובות הצרים ולהגיע על המקום עצמו עם הציוד המתקדם.
אצלנו בחברת מובילים בישראל , הדבר הראשון הוא יחס טוב ושירות אדיב ללקוחות שלנו. העובדים שלנו יודעים שאצלנו היחס והשירות הן מילות המפתח. אין לכם מה לדאוג, חפצים היקרים כל כך לליבכם (וגם אלו שלא...) יהיו בידיים אמונות ומנוסות, שיעבירו את התכולה למקום היעד בצורה המקצועית והטובה ביותר! 
  
הובלות במרכז