052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלה קטנה עם מנוף

הובלה קטנה עם מנוף

אתם רוצים להוציא את הפסנתר מהבית אך הוא לא מצליח לעבור מפתח הבית? הרהיטים שלכם גדולים מידי לרוחב של חדר המדרגות ואתם חייבים להוציא אותו? מה הבעיה? משתמשים במנוף!
ישנם מקרים רבים בהם אין אפשרות להוציא פריטים מסוימים מהבית בגלל מגוון סיבות כפי שנפרט בהמשך. או אז יש לפנות אל חברת הובלות המחזיקה ברשותה בין משאיות ההובלה, גם מנוף מיוחד המיועד לצורכי הובלה קטנה. חברת 'מובילים בישראל' מצוידת גם במנוף העומד לרשותה כאשר ללקוח יש צורך בפריקת רהיט או כל דבר אחר מהבית בעזרת המנוף. מובן שטיפול של מנוף עולה יותר מהובלה רגילה ללא המנוף, אך כאשר אין ברירה, והתכולה לא יכולה לעבור בשום צורה אחרת, הפתרון הוא המנוף.
מתי צריך שירות של הובלה קטנה עם מנוף?
ההובלה בעזרת המנוף, זוהי הובלה שנזקקים אליה במקרים רבים ושונים זו מזו.

דוגמאות להובלות עם מנוף 

  • דירה בקומה גבוהה ללא מעלית – כאשר מדובר בדירה הממוקמת בקומה גבוהה ואין בה מעלית הרי שלפעמים יהיה הרבה יותר קל ופשוט להעביר את התכולה באמצעות מנוף דרך חלון הבית או דרך המרפסת.
  • מוצר גדול שרחב מפתח הבית – לפעמים יש לנו שולחן או ספה גדולים שלא מצליחים לעבור דרך הפתח של הבית. במקרים אלו, כאשר יש להוציא את אותם הרהיטים לרגל מעבר דירה או לכל צורך אחר, יהיה קשה מאוד לעשות זאת בדרך הרגילה. במקרים אלו יסייע המנוף בביצוע המשימה.
  • הובלת פסנתר – הפסנתר כידוע הוא כלי כבד מאוד, וכל תזוזה שמזיזים אותו שלא באופן הזהיר יכול לפגוע בו. פסנתר שלא טלטלו אותו יוכל להחזיק מעמד משך מאות שנים אך כאשר מטלטלים אותו ומעבירים אותו ממקום למקום, גורמים לו נזק רב ומקצרים את ימיו. לכן, כאשר יש צורך בהעברה של פסנתר, הכי כדאי להשתמש בשירותי המנוף. הפסנתר יועבר עם מינימום תזוזה אל היעד החדש.
זקוקים להובלהקטנה או גדולה עם מנוף? חברת מובילים בישראל הוותיקה בשוק ההובלות (מעל 20 שנה!) מציעה את ההובלה הבטוחה והזולה ביותר עם ביטוח מלא ללקוח עם שירות מקצועי ואחראי במיוחד.

הובלה קטנה עם מנוף