052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות >> הובלה עם ביטוח

הובלה עם ביטוח

בעת חיפוש אחר חברת הובלות אנו נמצא חברות הובלה רבות שיציעו לנו את השירותים שלהן. חלקן יהיו בעלות משאיות חדישות, חברות הובלה אחרות יציעו לנו מנופים שיקלו על המעבר. אנו כמובן נבחר את חברת ההובלה האמינה ביותר, הזולה ביותר והמקצועית ביותר. מה שרובנו שוכחים זה שתאונות יכולות להתרחש גם לחברות ההובלה הוותיקות והאיכותיות ביותר. אז מה ניתן לעשות?. דבר ראשון בעת החתימה על השרות מול חברת ההובלות נוודא שיש לחברה ביטוח הובלות דירה.

תבקשו לראות פוליסת ביטוח על ההובלה


עוד בטרם החתימה על ההסכם עם חברת ההובלות אנו נבקש לראות מהמוביל את ביטוח ההובלות שיש ברשותו. חברות רבות יציגו בפניכם את ביטוח המשאית, ביטוח זה אינו מכסה את הנזק שעלול להיגרם לרכושכם במקרה של תאונה חס וחלילה. חברת מובילים בישראל מבטחת את התכולה על ידי רכישת פוליסת 'רכוש במעבר'. פוליסה מעין זו תכסה את הנזק שעשוי להיגרם לרכוש שלכם במקרה של תאונה. עם זאת, יש לשים לב כי הימצאותו של ביטוח הובלה לא יכול להבטיח את העברת הציוד ללא תקלות ולכן, עדיין קיימת חשיבות לבחירת חברת מובילים ותיקה ואמינה בכדי לצמצם את הסיכוי לנזקים. חברות הובלה רבות יבקשו מכם תוספת תשלום עבור ביטוח ההובלה, ואין כל סיבה לכך. חברת מובילים בישראל לדוגמא,  אינה דורשת תוספת תשלום עבור ביטוח ההובלה והובלה עם ביטוח היא השרות הבסיסי שנותנת החברה ללקוחותיה.

חשיבות ביטוח הובלה בחברת מובילים בישראל


חברת מובילים לישראל , חברה עם וותק של 20 שנים, מודעת היטב לחשיבותו של ביטוח הובלות שיופעל במידה ומשאית ההובלה תהייה מעורבת בתאונת דרכים או במקרה שהיא תיגנב עם כל תכולת הדירה שלכם.
הובלת דירה עם ביטוח היא אלמנט חובה בכל מעבר דירה, הובלה עם ביטוח היא זכותכם בחברת מובילים בישראל ואינה רק חובה. מובילי דירה מקצוענים יעשו הכל בכדי שהלקוח ותכולת הדירה שלו יהיו בטוחים ככל הניתן. לכן, כאשר אתם מעוניינים להעביר דירה שימו לב שאתם רוכשים הובלה עם ביטוח מובנה.
הובלה עם ביטוח היא השרות הבסיסי ביותר שחברת הובלה יכולה לספק ללקוחותיה ואין כל סיבה להתפשר על פחות. אז הנה, קיימת עוד סיבה לבחור בחברת מובילים בישראל שמציעה מעבר לעשרים שנות הוותק שלה, גם שרות מקצועי, איכות מובילים והכי חשוב שקט ביטוחי לרכוש היקר לנו. 

חברת מובילים בישראל אחרית על כל נזק ישיר או עקיף הקשור להובלה.
חברתנו מבוטחים בביטוח מובילים מורחב המכסה מספר מקרים נפוצים:
*ביטוח סחורה בהעברה
*ביטוח אש
*ביטוח צד שלישי
*ביטוח חבות מעבידים
ביטוח מקיף לרכבים.


 
הובלה עם ביטוח