052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> אחסנה >> אחסון תכולת דירה במרכז >> הובלה ואחסנה במרכז

הובלה ואחסנה במרכז עם חברת מובילים בישראל

עוברים דירה או משרד, ומחפשים חברת הובלות אמינה ואיכותית? המאפשרת לכם לבחור מבין מגוון שירותים את השירות המתאים לכם ביותר? מבולבלים ולא יודעים איך לבחור שרותי הובלה ואחסנה במרכז? אספנו עבורכם כמה טיפים לבחירת חברת הובלות מומלצת.
בקשו המלצות מחברים- לכולנו יש חברים שעברו דירה בעבר. בדרך כלל לכל אחד תהיה חוות דעת על חברת ההובלה שהם לקחו. לפעמים טובה, לפעמים רעה, לפעמים פושרת. אבל דעה תהיה. בקשו מחבריכם המלצות על חברות ההובלה שהם לקחו. שאלו מה היה טוב, מה לא, בקשו את מספר הטלפון של החברה, וצרו קשר. כבר בשיחת הטלפון אפשר להתרשם האם החברה אמינה ומקצועית או לא.

בקשו שיגיעו להצעת מחיר לאחסון והובלת דירה

חברות הובלה רבות נותנות מחיר מבלי לראות את הדירה וכמות החפצים בה. ואז ברגע האמת, המחיר עולה, כי הם לא הבינו שיש כל כך הרבה ספרים, או כי המעלית קטנה מדי. אל תתפתו למחיר זול מדי. בקשו שנציג של הובלה ואחסנה במרכז יגיע אליכם, כדי להעריך את גודל ההובלה, והמורכבות שלה, וייתן לכם מחיר, על פי כמות החפצים שיש לכם ותנאי השטח.  אם אתם זקוקים גם לשרותיי אחסנה, בדקו היכן ממוקמים המחסנים, האם החפצים שלכם נארזים בצורה טובה, הקפידו לוודא שיש ביטוח רלוונטי לאחסנת החפצים. כמה קל יהיה לשחרר אותם כשתצטרכו. שימו לב לתנאי התשלום, ולמחיר. בדרך כלל ככל שזמן האחסנה ארוך יותר, כך המחיר ליום ירד. הקפידו לוודא שכל מה שסוכם עם חברת האחסנה כתוב בחוזה.
הובלות בעזרת מנוף - אם אתם זקוקים להובלות בעזרת מנוף, בדקו עם חברת ההובלה האם יש לה מנופאי ברישיון, או האם היא עובדת עם חברת מנופים ברישיון. יש מעברי דירות שמהן ניתן להוביל רק בעזרת מנוף, או רהיטים שאותם אפשר להעביר רק בעזרת מנוף, ושוב, יש לוודא לפני יום ההובלה שהשירות ניתן. שלא תעמדו ביום ההובלה ללא יכולת לפנות או להעלות חפצים בגלל חוסר תאום ותכנון של החברה.
זקוקים להובלה ואחסנה במרכז? חברת מובילים בישראל הינה חברת הובלה בעלת ותק רב, עם נסיון, ידע והתמחות בכל סוגי ההובלות. אנו מפסקים שרותי הובלה ואחסנה במרכז. שירותי מנוף, הובלות משרדים ועוד. 
הובלה ואחסנה במרכז