052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> אחסנה >> אחסנה תכולת דירה
אחסנה תכולת דירה

אחסון תכולת דירה

ישנם מצבים שונים בהם אנשים נצרכים להיעזר בשירותי אחסנת תכולת דירה. לדוגמא, בעת מעבר דירה שישנו עיכוב בפינוי הדירה החדשה, בעת מעבר לחו"ל רוצים רבים להשאיר את הרהיטים בארץ כדי לא לקחתם לחו"ל,  אחסנת תכולת דירה יכולה להיעשות במצב של אחסון תכולת דירה של ירושה שעדיין לא חולקה או שבעליה רוצים לאחסנה מסיבה מסוימת. מצב נוסף שדורש אחסנת תכולת בית הוא שיפוצים. כאשר עורכים שיפוצים מאסיביים לבית, חובה לפנות את תכולתו עד לגמר השיפוץ. כדי לספק שירות בכל הנסיבות הללו הקימה חברת מובילים בישראל חברת הובלה שכוללת גם שירות אחסנת תכולת דירה.

איך בוחרים מחסן מתאים לאחסון דירה?

בבואכם לבחור מחסן לאחסנת תכולת הדירה שלכם אין ספק שמלוות אתכם תחושות דאגה וחשש. לכל אחד מאתנו יש חפצים בעלי ערך כספי או סנטימנטלי ואך טבעי לחשוש להפקיד חפצים אלו ביד גוף או חברה לא מוכרת. לכן, לפני שבוחרים אצל מי לאחסן את תכולת הבית יש לבדוק כמה דברים:
  • מיקום המחסנים- חשוב לבחור במקומות אחסון נוחים ונגישים לכם ולעובדים שצריכים לפרוק את התכולה ולאחר מכן להחזירה לבעליה.
  • רמת האבטחה במקום- מקום אחסנה מקצועי חייב להבטיח ללקוחות רמת אבטחה מספקת כמו אזעקה, מצלמות וכד'. מרבית חברות האחסנה המקצועיות מעניקות רמת אבטחה גבוהה בהרבה: הצבת שומר בכניסה למחסן24/7 , גלאים למניעת שריפות, הדברה טובה למניעת מזיקים שעלולים להרוס פריטים מסוימים.
  • אמינות- אמינות היא נקודה משמעותית ביותר באחסנת תכולת דירה. בחרו חברה מוכרת שידועה ברמת בטיחות ואמינות מקסימאלית. ידיעה זו בכוחה למנוע עגמת נפש רבה במקרה של נזק לפריטים היקרים שלכם.

אחסון דירה לטווח ארוך , משתלם?

אנשים רבים שנאלצים לאחסן תכולת דירה לטווח ארוך, תוהים האם זו בחירה משתלמת. כמובן שאחסון לטווח ארוך הוא בעל עלות לא קטנה כלל ועיקר אך לפני שמחליטים יש לבחון את האלטרנטיבות ולשקול את האפשרות המשתלמת ביותר. ניתן לאחסן תכולת דירה אצל חברים קרובים או בני משפחה אך עבור רבים בקשה זו תהא למעמסה. יש לזכור שאחסון לטווח רחוק זול יותר פר יום מאחסון לטווח קצר. לכן, נמצא שאחסון לטווח רחוק הינו דבר משתלם.
חברת מובילים בישראל מבצעת הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות כלליות בכל הגדלים, שירותי אחסנה ושרותי מנוף. אצלנו תקבלו ביטוח מלא ותיהנו מניסיון וממוניטין של 20 שנה.