052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> אחסנה >> אחסנה לתקופה קצרה

אחסנה לתקופה קצרה במחירים הטובים בארץ 

נמצאים בתקופת מעבר בין דירות? מובילים בישראל מציעים לכם פתרונות אחסון.
אצלנו תוכלו למצוא אחסנה לתקופה קצרה, לכל מקרה בו תזדקקו לכך ובתנאים נוחים לכל אדם.
מצאתם את עצמכם במצב בו נדרשים לכם שירותי אחסון לחפצים ורהיטים לתקופה קצרה? אל דאגה! חברת מובילים בישראל תוכל לספק לכם את השירות.

 

אחסנה לתקופה קצרה – לנו יש את האמצעים

שירותי אחסנה לתקופה קצרה נועדו לספק פתרון לכל מי שנמצא בתקופת מעבר או שנוצר אצלו צורך בשמירת חפצים עד שיוכל להעביר אותם למקום אחר. בחלק מן המקרים הלקוח ירצה לשמור על אפשרות לגשת לתכולת המחסן שלו, כדי לקחת פריט כזה או אחר או להוסיף חפצים, אולם לא בכל מקום שיטת האחסון תאפשר זאת. חברת מובילים בישראל מתחייבת לגישה זמינה ונוחה בכל עת לחפצים שלכם! 
החפצים שלכם יאוחסנו במחסנים ייעודיים של החברה, ובזכות הפרישה שלנו באזורים שונים במרכז, נוכל להוביל את הציוד שלכם למחסן הקרוב ביותר אליכם ולמסור לכם מפתח אישי. אנו מתחייבים לשמור על מצב הציוד והריהוט, מפני נזקים כמו חום השמש או גשמים וגם מפגיעות נוספות, לכל אורך תקופת האחסון ואתם תהיו שקטים שהציוד שלכם נמצא בידיים אמינות ומקצועיות. אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שהציוד שלכם מבוטח ושתימסר לכם תעודת אחריות מפורטת.
המחסנים שלנו ערוכים לאחסון בגדלים שונים, מתכולת דירה ועד לרהיטים וחפצים בודדים ובמידת הצורך תוכלו להזמין דרכנו גם שירותי הובלה של הציוד בתום תקופת האחסון, ליעד חדש. 

מה מחירי אחסנה במרכז?

מה לגבי מחירים? המחיר ייסגר בינינו מראש ולא יהיו הפתעות.  גובה המחיר יקבע לפי התכולה ותקופת האחסון וייעשה בתשלום חודשי קבוע. מחפשים תנאי אחסון אחרים? אנחנו פתוחים לשמוע וננסה לספק לכם פתרונות יצירתיים מתאימים, במסגרת השירות שלנו.
מחיר האחסנה נקבע בדר"כ לפי קו"ב המחיר שלנו הינו החל מ-20 ש"ח לקוב, המחיר הטוב בארץ!
לכם יש בעיה ולנו יש את הפתרון! צרו קשר עוד היום דרך צור קשר או במספרי הטלפון המופיעים באתר וקבלו הצעת מחיר ותשובות לכל השאלות.
אחסנה לתקופה קצרה