052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> אחסנה >> אחסון תכולת דירה ברמת גן
אחסון תכולת דירה ברמת גן

 אחסון תכולת דירה ברמת גן

צעירים רבים כיום המתגוררים ברמת גן מתגוררים בדירה שכורה. מחירי הדירות הגבוהים לא מאפשרים לצעירים רבים כיום לרכוש דירה, ולמרות מחירי השכירות שגבוהים גם הם, זהו הפתרון עבור צעירים רבים אשר רוצים לחוות את החיים העצמאיים. אך נושא נפוץ נוסף בקרב צעירים או בקרב זוגות הוא נסיעה לטיול ארוך בחו"ל, המתבצע במקרים רבים לאחר סיום תקופת השכירות של דירה ברמת גן או בכל מקום אחר בארץ. כאשר מסתיים החוזה, כמובן שיש צורך להעביר את כל הרהיטים והציוד הקיים בדירה, והנו בבעלותו של השוכר, למקום אחר, על פי רוב לדירה החדשה. אך מה עושים במקרה שבתום החוזה רוצים לטוס לטיול לתקופה ארוכה?

אחסנת ציוד לצעירים לתקופות קצרות

אחד הפתרונות האפשריים לצעירים במצב זה הוא להעביר את תכולת הדירה לבית של בן משפחה, כגון ההורים. אך במקרים רבים פתרון זה אינו אפשרי, בעיקר כאשר מדובר על ציוד רב וכבד, כגון מיטות, ארונות, שולחנות גדולים, ספות וכדומה. במקרים רבים ציוד זה הנו בעל ערך רב, בין אם כספי ובין אם רגשי עבור בעליו. הצורך למכור או להיפתר מהציוד עלולה להוות בעיה, ובדיוק לשם כך קיימים שירותי אחסון תכולת דירה ברמת גן. אחסון תכולת דירה הוא פתרון מצוין עבור אנשים הנמצאים בתקופת מעבר, ואינם עוברים עדיין לדירה חדשה אך נאלצו כבר לעזוב את דירתם הישנה.

אחסנה מקצועית במחירים מעולים

אנו בחברה "מובילים בישראל" מציעים שירותי אחסון תכולת דירה ברמת גן, על ידי שימוש במחסני החברה המבטיחים את שמירת הציוד באופן אחראי, ללא נזקים ותוך מתן אפשרות גישה לציוד בכל זמן על פי בחירתכם. לחברה יש ניסיון של 20 שנה בתחום ההובלות ואחסון הציוד, החברה מספקת ביטוח מלא לכל הובלה ואחסון, ונותנת שירות מקצועי, אמין, איכותי ורציני. אם סיימתם את החוזה הנוכחי בדירתכם, ואתם עומדים בפני מעבר לדירה חדשה אך לפני כן קיימת תקופת מעבר בה אתם מתלבטים מה לעשות עם תכולת הדירה וכיצד ניתן לשמור עליה באופן רציני ואחראי, חברת "מובילים בישראל" יכולה להציע לכם פתרון מצוין לכך.
אחסון החל מ-99 ש"ח לחודש.