052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> אחסנה >> אחסון תכולת דירה בלוד

אחסון תכולת דירה בלוד - אחסון על בטוח

זה קורה תמיד בזמן הלא נכון. אתם עסוקים בשיפוץ מאסיבי של ביתכם, או שאתם בתפר מעבר בין שתי דירות. אתם טסים לחו"ל לתקופה הממושכת, ורוצים להשכיר את ביתכם בזמן הנותר. כל אלו אירועים משמחים, אך כרוכה בהם בעיה גדולה שלא הולכת לשום מקום – הריהוט. 
הריהוט שלכם הוא לא רק מטרד. למעשה, רוב הזמן הוא ציוד בעל ערך סנטימנטלי רב, והעלות שלו גבוהה. על כן, חשוב לבחור לו שירותי אחסנה נכונים ונגישים, כדי שנוכל להיות רגועים שהציוד שלנו מופקד בידיים נאמנות.

שמירת ציוד קרובה לביתכם

בעיר לוד, מוצע שירות אטרקטיבי  - שירות אחסנת תכולת דירה.
במסגרת שירות זה, תיהנו משמירה מעולה על החפצים שלכם. כמו כן,
מעתה, לא תיאלצו לשכור שירותי אחסנה במקום מרוחק. כעת, תוכלו
לשמור את הציוד שלכם במקום קרוב ונגיש, ולא תבזבזו כסף וזמן על
הובלה למרחקים. 
אנחנו מציעים שירותי אחסנה קרובה מתוך קריאה של השוק. העיר לוד
נמצאת בתקופה דינאמית של מעברי דירה מרובים והתחדשות עירונית אינטנסיבית. החלטנו להביא את שירותי האחסנה שלנו לעיר מתוך אידיאל – גם לתושבי לוד מגיע שירות אחסנת תכולה ברמה הגבוהה ביותר, ממש כמו בתל אביב.
אנחנו יודעים שאחסנת ציוד אינה רק "לשים את התכולה בצד". שירות מצוין אינו עניין של מה בכך בנושא שמירת רכוש. בעת הפקדת ציוד, אתם סומכים על החברה שתגן על הציוד שלכם מבלאי בעזרת אחסנה נכונה, כמו גם שתהיה זמינה לשאלות ולבקשות מיוחדות בעת הצורך. 

להתכונן היום למעבר של המחר 

תהליך קליטת הריהוט במחסנים הוא חשוב מאד, אך בל נשכח את הוצאת הציוד הצפויה. אתם צריכים להיות בטוחים שהחברה תהיה שם כשתחזרו כדי לתת לכם את כל השירותים המתאימים – שכן, גם התקופה שבה תזדקקו לציוד שלכם בחזרה צפויה להיות מורכבת בפני עצמה, וכרוכה באי-סדר רב ממילא. בעת הפקדת הציוד, תרצו לדעת שיש לעם גב – מההתחלה ועד הסוף.
אנחנו מאחלים לכם הצלחה רבה בשינויים הצפויים בחייכם, ומזמינים אתכם להתייעץ איתנו לגבי כל שאלה. המומחים שלנו כאן לשירותכם.
אחסון תכולת דירה בלוד