052-8449344

הצעת מחיר במיידי

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר בהקדם.
לצפייה בביטוח תקף 
         לחץ כאן

 052-8449344

הובלות קטנות
הובלות משרדים
FacebookGoogle+
דף הבית >> אחסנה >> אחסון רהיטים במרכז

אחסון רהיטים במרכז - למה לזרוק כשאפשר לשמור?

שוכרים דירה ולא כל הריהוט שצברתם נכנס? עוברים לדירה שכבר מרוהטת? אל תשאירו את הריהוט מתנה לדיירים הבאים, אלא אחסנו אותו עד שתמצאו מקום עבורו.
פעמים רבות אנו נאלצים לעזוב דירת מגורים ולעבור לדירה קטנה יותר, או לחזור לגור עם ההורים. במשך השנים צברנו ריהוט משל עצמינו וחפצים שונים. לרוב, יהיה גבול לכמה ריהוט נוכל להכניס אצל ההורים ומנגד - לא משתלם לנו למכור את המקרר או מכונת הכביסה במחיר "יד שתיים" , בעוד שרכשנו אותם לפני שנתיים במחיר מלא.
 

הריהוט שלכם יישאר שם בשבילכם עד שתצטרכו אותו

הפתרון הוא אחסון רהיטים במרכז. במקום לפזר את הרהיטים בין ההורים וחברים ולא לדעת מה יחזור אליכם בסוף השנה, רכזו את כל הריהוט החשוב במכולה ותהיו בטוחים כי הריהוט שלכם יישאר שם בשבילכם עד שתצטרכו אותו.
אחסון במכולה המוצבת במקום ללא לחות רבה ושימוש במכולה יציבה המגינה מפני נזקי מזג האוויר, יבטיח לכם שמירה מרבית על הריהוט. עלות האחסנה זולה יותר ממכירה של הריהוט במחיר הפסד ובעתיד קניה מחדש של הריהוט. אחסון רהיטים במרכז יכול להיות לתקופה קצרה של כמה חודשים, למשל לתקופה של טיול אחרי התואר והזמן הדרוש למציאת עבודה בעיר חדשה, ורק לאחר מכן העברת הריהוט לדירה החדשה, או לתקופה של מספר שנים, אם למשל חזרתם לגור עם ההורים או שכרתם דירה קטנה יותר.

שירותי הובלה ואחסנה בחברת מובילים בישראל

חברת מובלים בישראל הקיימת משנת 1995, מציעה לצד שירותי ההובלה גם שירותי אחסון בתל אביב. מובילים בישראל תוביל את הריהוט אל המכולה ותדאג כי יאוחסן כראוי בלי שיהיה חשוף לפגעי מזג האוויר. הריהוט יהיה נגיש עבורכם בכל עת שתצטרכו, והחשוב מכל- חברת מובילים בישראל מציעה ביטוח לכל הריהוט שתאחסנו אצלנו, כך שאתם יכולים להישאר עם לב רגוע שהרכוש שלכם לא יינזק.
אל תוותרו על הריהוט שצברתם, כאשר אפשר לאחסן ולשמור אותו עד לפעם הבאה שתצטרכו אותו. בעזרת מובילים בישראל תיהנו משירותי הובלה ואחסון מקצועיים ותהיו בטוחים כי הריהוט שלכם שמור בידיים מהימנות.

 
אחסון רהיטים במרכז